Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaEMEKYüksel'den  Temizlik İşleri Müdürlüğü’ü atölyesine ziyaret. 

Yüksel’den  Temizlik İşleri Müdürlüğü’ü atölyesine ziyaret. 

Kartal Belediyesi Başkanı Gökhan Yüksel’den  Temizlik İşleri Müdürlüğü’ü atölyesine ziyaret. 

 
Yüksel, salgın ve kar yağışı sürecinde yoğun bir mesai ile çalışan işçileri atölyede ziyaret ederek,  göstermiş oldukları özveri ve emekler için onlara teşekkür etti.  “Belediyecilik bir takım işi ve bu takımın en göz önünde olan oyuncuları saha personelimiz. Sizlerin özverisi ve çabasıyla salgın ve kar süreçlerini başarıyla atlattık. Herkese emeği için teşekkür ediyorum.” dedi.
Kartal Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün atölye binasının önünde gerçekleşen buluşmaya Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve Kartal Belediyesi’nin farklı birimlerinden personel katıldı.
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, de öğle yemeği saati geldiği ziyarette  hazırlanan sucuk-ekmekler mangalda pişirilip meşrubat eşliğinde dağıtıldı. Ardından çay ve baklava ikramları yapıldı.
Başkan Yüksel’den Çalışanlara Teşekkür
Etkinlik esnasında personeli ile sık sık sohbet eden Başkan Gökhan Yüksel, burada yaptığı konuşmada şunları dile getirdi, “Pandemi sürecinde ve geçtiğimiz ay yağan karda yoğun çaba harcayan siz mesai arkadaşlarımla bir arada olduğum için mutluyum. Bu tip etkinlikler beraberlik duygumuzu artırmaya vesile oluyor. Belediyecilik bir takım işi ve bu takımın en göz önünde olan oyuncuları saha personelimiz. Sizlerin özverisi ve çabasıyla kar süreçlerini başarıyla atlattık. Pandemi çalışmalarımız halen devam ediyor. Herkese emeği için teşekkür ediyorum, bu tarz etkinliklerde tekrar görüşmek üzere.” diyerek çalışanlara emekleri için teşekkür etti.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş