Salı, Temmuz 23, 2024
Ana SayfaGENELZeki Karaismailoğlu: "Kartal'a vefa borcum büyüktür"

Zeki Karaismailoğlu: “Kartal’a vefa borcum büyüktür”

Yaşanılabilir Bir Kartal Özlemimizdir diyen Zeki Karaismailoğlu Kartal Belediye Başkanı aday adaylığı için AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı’nda İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu’ya aday adaylık başvurusunu yaptı.

Kartal/Yüksel Fırat

Başvuru için tüm aday adayları ve Zeki Karaismailoğlu’nu kutlayan Ak Parti İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu başvurunun son günü olduğuna dikkat çekip; “Şu ana kadar 10 aday adayı isminin belirlendiğini ifade ederek her birine ayrı ayrı başarılar dileyen Gündoğdu, 1 Aralık tarihinde SKM Başkanlarını belirleyerek sahada çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Ak Parti İlçe Başkanlığında gerçekleşen başvuruda sunumu gerçekleştiren Ak Parti Meclis Üyesi Ömer Boğaz’ın taktimi ile kürsüye gelen Zeki Karaismailoğlu Kartal’a hizmet etmek için çıktığım bu yolda, beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diyerek partilileri selamladı.

“KARTAL KEYİFLE YAŞANABİLİR BİR İLÇE OLMALI”

Zeki Karaismailoğlu Kartal’da yaşamayı tercih ettiğini belirterek, “Kartal’ın keyifle yaşanabilir bir ilçe olması için çalışacağız. Hayatımın 30 yılına ev sahipliği yapan ve 25 yıldır ekmeğimi kazandığım Kartal’a vefa borcum büyüktür” dedi.

KARTAL CAZİBE MERKEZİ OLMALI

Karaismailoğlu Kartal’ı “Bu güzel Kartalımızı yaşanabilir bir cazibe merkezi yapma düşüncesiyle belediye başkanlığına aday adayı oldum. Benim gibi Kartal’a hizmet etmek için bu yola çıktım.

Karaismailoğlu partisinin diğer aday adaylarını tebrik ederek; Kartal’da mevcut belediyecilik anlayışındaki eksiklikler nedeniyle ilçe sakinlerinin nitelikli hizmete aç olduğunu görmekteyiz. Yerelde var olan sorunların çözümü bir yana, bir de üzerine gelen kentsel dönüşüm gibi önemli sorunlarla baş edemeyen belediyecilik anlayışı yüzünden güzelim İlçemiz; ticari, ekonomik ve turizm alanında zayıf ve yoksun kalmıştır” dedi.

Karaismailoğlu, kucaklayacı olacağını belirterek; “Bu önemli görev şahsıma verildiğinde, Kartal’da yaşayan insanların kimliğine, milliyetine ve memleketine bakmadan, tüm Kartallıları; AK Belediyeciliğin hizmet anlayışıyla buluşturmak için bıkmadan, usanmadan çalışacağıma söz veriyorum.

KARTAL HAK ETTİĞİ KONUMA GELMELİ

Geleceğe odaklanacağını söyleyen Karaismailoğlu; “Teşkilatımızın yetkili mercilerinin bana teveccüh göstermesi halinde, Kartal’ın 15 yıllık geçmişini bir tarafa bırakıp, geleceğine odaklanacak ve kaybedecek zamanımızın olmadığı bilinciyle Kartal’ı yeni yüzyılda hak ettiği konuma getirmek için gayret göstereceğim”dedi.

Zeki Karaismailoğlu 

 

Kartal Belediye Başkanı aday adaylığı için AK Parti Kartal İlçe Teşkilatına başvuran Zeki Karaismailoğlu 1972 Yılında Trabzon’un Of İlçesinde Doğdu.

Karaismailoğlu, ilkokulu Serince Köyünde orta ve lise öğrenimini ise Of İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Lise eğitiminden sonra üç yıl vekil öğretmen olarak görev yaptı. 1999 Yılında Marmara Üniversitesi Spor Akademisi (Beden Eğitimi) Bölümünden mezun oldu.

2003 Yılında Vakıf Bank Umut Çocukları İlköğretim Okulunda Teknik Müdür olarak 6 Yıl görev yapan Karaismailoğlu 6 Yıl Vakıf Emeklilikte yönetici olarak görev yaptı.

2000 Yılında evlenip İstanbul-Kartal İlçesine Yerleşen Karaismailoğlu, 2001 Yılında Kartal Karlıktepe Mahallesi’nde açtığı eczane ile 23 yıldır Kartal halkına hizmet vermeye devam etmekte, aynı zamanda da İnşaat ve Yapı Taah. Ltd. Şti.’nin kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır.

Karaismailoğlu 2014 yılında parti içerisinde görev alarak, Ekonomi işleri ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler İlçe Başkan Yardımcılığı ile SKM Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Şu an  Siyasi Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı olarak görev almaktadır.

Karaismailoğlu aynı zamanda Kartal Trabzonlular Dernek Yönetim Kurulu Başkanlığı Kartal Kültür Kardeşliği Platformunun Genel Başkan yardımcılığı ve Kartal Beyaz Ay Dernek Başkan Yardımcılığını yapmaktadır.  Doğu Karadenizliler Kültür Derneği ve Kartal Kızılay Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.

Kartal’da yaşayan Zeki Karaismailoğlu evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş