Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaGÜNCELAltınok Öz, Kartal Masal Müzesi'nin önemine dikkat çekti

Altınok Öz, Kartal Masal Müzesi’nin önemine dikkat çekti

İyi Parti Kartal Belediye Başkan adayı Altınok Öz günlük seçim kampanyasını saat 21.00’de Bayburt Çorak Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği ziyareti ile tamamladı. Öz burada Kartal Masal Müzesi’nin önemine dikkat çekti.

Altınok Öz’ü Bayburt Çorak Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Barış Yavuz ve önceki dönem Başkan Necdet Korkmaz tarafından karşılandı.

Bayburt Çorak Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği bir köy derneği olmasına rağmen dernek civarında oturan tüm mahalle sakinlerinin de oturup çay içip sohbet ettiği bir yer olmasından dolayı Altınok Öz’ü dernek üyeleri diğer vatandaşlar birlikte karşıladı.

Öz, birçoğunu adıyla tanıdığı dernek üyeleri ve müdavimlerle tek tek selamlaşıp hal hatır sordu.

Öz, bir saati aşkın bir süreyi dernektekilerle sohbet ederek geçirdi. Baybur’tan Cevizli Mahallesi’ne kadar bir çok konuda gerçekleşen sohbette Öz, Kartal Masal Müzesi’ne dikkat çekti.

Bayburt’ta bulunan Kenan Yavuz Etnografya Müzesi üzerine süren sohbette bağlı olarak, Öz, Derneği Başkanı Barış Yavuz’a Kartal Masal Müzesi’ne çocukları götürüp götürmediğin sordu. Aldığı olumlu cevaba memnun olan Öz; “Kartal Masal Müzesi çok önemlidir. Çünkü bir ülkenin zenginliği hisse senetleri ile değil, hissi senetleri ile ölçülür” diyerek müzelerin önemine dikkat çekti.

Fotoğraflar için bağlantıya gidiniz.https://www.facebook.com/kartalinsesi.org/posts/pfbid0LLN7Yn2pzpaU1s1k1CxL1nqiMfwMJuoyiHUUPY2uvKxbbM37ZtRTRvrkEET7DNhNl

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı