Pazartesi, Nisan 22, 2024
Ana SayfaGÜNCELKarakaya'dan 3 spor tesisi sözü

Karakaya’dan 3 spor tesisi sözü

AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Hüseyin Karakaya iftar programında, oda, arama-kurtarma, muhtarlar ve dernek başkanları ile bir araya geldi.

Yüksel Fırat/Kartal

Karakaya katılımcılara yaptığı konuşmada, “mimar ve şehir plancı olarak Kartal’ı eski baba evi ana kucağı olan eski günlerine tekrar getirmek üzere projelerimizle ekibimizle aşkımızla şevkimiz bilgimizle hazırız” dedi.

Hüseyin Karakaya, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın da gün içerisinde çeşitli toplantı ve incelemelerde bulunmak üzere Kartal’da olmasından dolayı, spora ilişkin önemli mesajlar verdi.

Karakaya, en önemli hedeflerinden biri de gençler için spor merkezleri olduğun belirterek, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile birlikte Soğanlık Metronun yanındaki yeri gezip gördüklerini ve oraya spor kompleksi yapacaklarını söyledi. Karakaya, “burası bedensel sporcu fabrikası” olacak dedi.

Karakaya, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’tan Kartalspor Satdı’nın yapılacağının sözünü de aldık. Hayırlı olsun.” dedi.

Karakaya, 2 yıldır yıkılmış olan ve yapımı beklenen eski jimnastik salonun yerine yeni bir spor merkezi yapılacağını söyledi. Karakaya, “Erenler Camii’nin yanında yaşlılarımız için engellilerimiz için yüzme havuzu ve spor merkezi yapılacak” dedi.

Karakaya, Bakan Bak “kulüplerimizin talep etmiş olduğu yardım desteğini seçimden önce amatör kulüplerimizin hesabına yatacağını, iletmemi istedi” dedi.

Karakaya, Kartal Belediyesi’ni katılımcı herkesi kucaklayan, dışlamayan, ötekileştirmeyen, halkın içinde olan, halkla beraber olan, halkıyla beraber hareket eden, halkıyla istişare eden bir belediye yönetimi” analayışı ile yöneteceklerini söyledi.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı