Salı, Temmuz 23, 2024
Ana SayfaGÜNCELAşevi, 1000 çocuğa yemek çıkarıyor

Aşevi, 1000 çocuğa yemek çıkarıyor

Kartal Belediyesi tarafından 12 yıldır her ay gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı, 159. kez düzenlendi. Toplantıda Aşevinin yaklaşık 1000 çocuğa yemek çıkardığı belirtildi.

Kartal Belediyesi Başkan Vekili İmam Aydın’ın başkanlığında düzenlenen 159.toplantıya; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve Kartal’daki mahalle muhtarları katıldı.

Kartal’da gerçekleştirilen çalışmalar  ve hizmetleri anlatan  Aydın, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Kartal’ın tüm mahallelerine dokunarak hizmet götürdük” dedi.

“Kreşlerimizde Eğitim Alan Çocuklarımızın Yemekleri Aşevimizden Çıkıyor”

Aşevinin yaklaşık 1000 çocuğa yemek çıkardığını belirten Aydın; Aşevimizden de bahsetmek istiyorum. Aşevimizden şu anda günlük 100 ihtiyaç sahibi ailemizin yemek ihtiyacı karşılanıyor. Aşevimizde yine kreşlerimizde eğitim alan çocuklarımızın yemekleri çıkıyor.  Yaklaşık 1000 çocuğumuzun yemek ihtiyacı burada hazırlanıyor. Aşevimizin kapasitesi günlük 3 bin. Belki vardiya ile daha yüksek rakama da çıkılabilir. Allah göstermesin, ama olası bir afette aşevimiz Kartal için çok kıymetlidir” ifadelerini kullandı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş