Pazartesi, Nisan 22, 2024
Ana SayfaGÜNCELBalyalı: Her derde ortak olmak için adayım

Balyalı: Her derde ortak olmak için adayım

CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Tarık Balyalı, Dolayoba pazarında, 30 sene sonra değişime ilk defa bu kadar yakın olduklarını söyleyerek, vatandaşın her derdine ortak olmaya ve her derde çözüm bulmak için başkan olmak istediğini söyledi.

Seçim çalışmalarını gece gündüz demeden aralıksız sürdüren CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Tarık Balyalı, Dolayoba pazarındaydı. Tek tek pazarcı esnafıyla ve halkla selamlaşan Balyalı’ya ilgi yine büyüktü. Meclis üyesi adayları ve partililerle birlikte tek tek herkesle konuşup, temas etmeye çalışan Balyalı’nın bu gayreti seçim sonuçlarına da yansıyacak gibi görünüyor.

30 sene sonra değişime ilk defa bu kadar yakın olduklarını söyleyen Balyalı, vatandaşın her derdine ortak olmaya ve her derde çözüm bulmak için Başkan olmak istediğini her defasında tekrarladı. Pendik’in kangren haline gelmiş kentsel dönüşüm sorunu başta olmak üzere Pendiklilerin her ihtiyacını karşılayacak bir plan ve proje ile halkın karşısına çıktıklarını, bunun da her gittiği yerde olumlu karşılandığını söyleyen Balyalı, daha sonra da esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek mahalle turunu tamamladı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı