Cuma, Aralık 1, 2023
Ana SayfaYEREL YÖNETİMBaşkan Gökhan Yüksel Kartal Belediyesi Yaz Spor Okulu"nu ziyaret etti

Başkan Gökhan Yüksel Kartal Belediyesi Yaz Spor Okulu”nu ziyaret etti

Kartallı çocuk ve gençlerin yaz dönemini, spor aktiviteleriyle geçirebilme imkanı buldukları Kartal Belediyesi “Yaz Spor Okulu”nu ziyaret eden Belediye Başkanı Gökhan Yüksel çocuklarla beraber zaman geçirdi ve etkinliklerine katıldı.

Yüksel FIRAT

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e, Kartal Belediyesi Spor İşleri Müdürü Yaşar Bıçak, Kartal Belediye Başkan yardımcısı Adem Uçar, Kartal Belediye Meclis Üyesi Yasin Ünder, Kartal Belediyesi basın yayın müdürü Hüseyin Can Güler eşlik etti. 

Yaz Spor Okulu’nda öğrenciler; futbol, basketbol, hentbol, voleybol, dans, Survivor, eğitsel oyunlar, Uzakdoğu sporları, jimnastik, masa tenisi, badminton, sinema ve akıl oyunları branşları alanında Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim almaktalar.

Kartal’da ikamet eden 7-12 yaş arası çocuklara ücretsiz hizmet sunan Yaz Spor Okulu eğitimleri; 1. Dönem: 17 Haziran’da başladı ve 12 Temmuz’da sona erecek. 2. Dönem: 15 Temmuz – 9 Ağustos ve 3. Dönem: 19 Ağustos – 13 Eylül tarihleri arasında Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 09.00-17.00 saatleri arasında verilmektedir.

Tek tek tüm aktivite alanların gezen Gökhan Yüksel, çocuk sporcularla masa tenisi de oynadı. Karnelerini sorup, çocukların yaz okuluna ilişkin duygularını aldı.

Yaz Spor Okulu öğrencileriyle toplu fotoğraf çektiren Gökhan Yüksel çocuklar tarafından ” her şey çok güzel olacak” haykırışlarıyla yolculandı.
Yaz Spor Okulu öğrencisinin ayakkabı bağcığını bağlayan öğretmen ile aynı zamanda fedakarlığın ve dayanışmanın okulu.
Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı