Pazartesi, Nisan 22, 2024
Ana SayfaGÜNCELBüyük Birlik Partisi Kartal'dan Karakaya'ya destek

Büyük Birlik Partisi Kartal’dan Karakaya’ya destek

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Halit Karaaslan Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan adayı Hüseyin Karakaya’ya desteklerini açıkladı. Ak Parti ve Büyük Birlik Partisi Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan adayı Hüseyin Karakaya’nın katıldığı basın toplantısında desteğini açıkladı.

DSİ tesislerinde gerçekleşen basın toplantısının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu, “Cumhur İttifakının kıymetli ortağı Büyük Birlik Partisi ile 14 Mayıs ve 28 Mayıs sürecinde nasıl birlikte çalıştıysak, 31 Mart yerel seçiminde de birlikte çalışacağız ve Kartal’ı kazanacağız” dedi.

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Halit Karaaslan yaptığı açıklamada; “Büyük Birlik Partisi olarak 31 Martta yapılacak olan yerel seçimde Ak Parti Kartal ilçe adayı, ittifakımızın adayı Hüseyin Karakaya’ya desteğimizi açıklamak için toplandık. Karakaya’ya desteğimizi açıklıyoruz ve 31 Martta Kartalımızın 15 yıllık kaybını belediye başkanımızla Cumhur İttifakı olarak ilk 5 yılda yeniden inşa edeceğiz.” dedi.

Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan adayı Hüseyin Karakaya “Bugün aramıza katılan değerli ilçe başkanım, Milliyetçi hareket Partisi ilçe başkanım arkamızda. Çok büyük bir güçle çok daha kuvvetli olarak biz Kartal’da çoğunluklu güçlü bir meclis ile geleceğiz. Kartal’a hak ettiği hizmetleri getireceğiz” dedi.

Karakaya projelerini 25 Şubat’ta açıklayacağını belirterek, Kartal’da binaların yüzde 80’nin eski bina olduğuna dikkat çekti ve “Sayın Cumhurbaşkanımız bu görevi bize verdiğinde özellikle Kartal’da eski binalardan başlayarak kentsel dönüşümü yapma mesajı verdi. Biz de öncelikli olarak bu sorunu gündemimize alıp dönüştüreceğiz.” diyerek önceliklerini tanımladı.

 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı