Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGÜNCELCHP Kartal ve aday Gökhan Yüksel seçim kampanyasını başlattı

CHP Kartal ve aday Gökhan Yüksel seçim kampanyasını başlattı

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Belediye Başkanı ve adayı Gökhan Yüksel ve CHP Kartal İlçe Başkanı Mert Polat, Mart 2024’de yapılacak olan yerel seçimler için CHP Kartal İlçe Başkanlığında seçim kampanyasını başlattıklarını duyurdular.

Video: Sibel Küçük Boz

Yüksel Fırat/Kartal

CHP Kartal İlçe Başkanlığı içinde ve sokakta toplanan yaklaşık 500 kişilik kitleyi eşi Sibel Doğan Yüksel ile birlikte selamlayan Yüksel, gençlerin, ‘Güzel günler göreceğiz, güneşli günler’ sloganıyla parti binasına girdi.

“HERKES SAHADA ELİNDEN GELEN EN YÜKSEK PERFORMANSI VERECEĞİNDEN KOŞKUMUZ YOKTUR”

Ziyarette ilk konuşmayı yapan CHP Kartal İlçe Başkanı Mert Polat, yaptı. Polat, “Herkes sahada elinden gelen en yüksek performansı vereceğinden en ufak bir kuşkumuz en ufak bir şüphemiz yoktur.” dediği konuşmasında aday adayların ve onları destekleyen partililerin salonda olmaması dikkat çekti. Polat konuşmasında, “Kartal halkımızla beraber çok güzel bir seçim sürecini hızlı bir şekilde atlatarak; 31 Mart’a Bülent Ecevit’in bahçesinde yine mutlu bir şekilde davullarla zurnalarla çok güzel bir gün olarak geçireceğiz. Bunu hayal ederek, bekleyerek, isteyerek ve inanarak herkes sahada elinden gelen en yüksek performansı vereceğinden en ufak bir kuşkumuz en ufak bir şüphemiz yoktur. Gücümüzü örgütümüzden alıyoruz ve örgütümüzden aldığımız gücümüzü adayımıza vereceğiz. Kartal’ımıza hizmet için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” dedi.

“KIRGINLIKLARIMIZ OLABİLİR, EKSİĞİMİZ OLABİLİR”

CHP Kartal İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen buluşmada konuşan Gökhan Yüksel, 2019 adaylık açıklamasında olduğu gibi aynı heyecanı bir kez daha yaşadığını ifade etti.

2024 yerel seçimler için hazır olduğunu belirten ve birlik, beraberlik mesajları veren Yüksel konuşmasında şunları söyledi; “Ana ocağım ve baba ocağım olan büyük Cumhuriyet Halk Partisi ailemle buluşmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. İçinde büyüdüğüm bu büyük ailenin karşısına bugün Belediye Başkanı olarak çıkmak ve yeniden sizlerin büyük destekleriyle Belediye Başkan Adayı olmak benim için büyük gurur vesilesi. Kartal’ımıza 5 yılda getirdiğimiz onlarca hizmetin üzerine yenilerini eklemek için bugün Bismillah diyoruz ve hep birlikte kol kola yola koyuluyoruz. Gün Kartal’da yerel iktidarımızın devamı için mücadelemize devam etme günü. Birlik ve beraberlik içinde alanları şenlendirme günü. Kırgınlıklarımız olabilir, eksiğimiz olabilir. Zor zamanlardan geçtik. Bu zor günlerde odağımız Kartallı komşularımızın yanında olmak üstüneydi. Şimdi gelecek için mücadele ediyoruz. Küçük küçüklüğünü bilecek, büyükler büyüklüğünü gösterecek. Gün böyle bir gün. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan partili yol arkadaşlarımıza ve tüm komşularımıza teşekkür ediyorum.”

İlçe binasındaki konuşmasını bitiren Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, ilçe binasına sığmayan ve dışarıda bekleyen partililerle de buluşup selamlaştı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş