Çarşamba, Haziran 12, 2024
Ana SayfaKARTALCHP'liler Pazar Yerinde Moral Buldu

CHP’liler Pazar Yerinde Moral Buldu

Cumhuriyet Halk Partisi Atalar ve Petrol-İş Mahallesi örgütleri pazar çalışması ile moral buldu.

Atalar ve Petrol-İş Mahallelerinin ortak pazarında sürdürülen çeçim kampanyasının Atalar kısmına milletvekili adayı Özcan Şükrü Baripoğlu katılırken kendisine Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Eray Nirgiz, ilçe yönetim kurulu üyesi Özlem Doğan, kadın kolları başkanı Birgül Karababa ve mahalle kadın ve gençlik örgütlerinin katılımıyla pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlara bildiriler verilip selamlaşıp sohbetler edildi. Heyet daha sonra Şiran İnözüler derneğine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Emeklilerin yoğun olduğu dernekte emeklilerin, en önemli istekleri seçimin birinci turda alınması oldu. Her yıl bu dönemler köyde olduklarını ancak oy kullanmak için gitmediklerin ve birinci turda seçimi Kılıçdaroğlu’nun kazanması ile bir an önce köye gitmek istediklerin söylediler.

Petrol-İş örgütü ise pazarın kendi bölgelerindeki bölümünde sürdürdüler çalışmalarını. Aktivistler durgun girdikleri pazarda esnafın ve vatandaşların yoğun ilgisi karşısında buldukları moralle nerdeyse her vatandaşa bildir vermek istediler.

Daha önceki seçimlerde bu pazar yerinde Ak Parti aktivistleri ile birlikte seslenen CHP’liler Ak Parti’nin bu seçimde burada faaliyet sürdürmemesinin de etkisi ile rakipsiz olarak seslendiler vatandaşlara.

Fotoğraflar:https://www.facebook.com/yuksel.firat/posts/pfbid02DhepSDiT5et1VEuo2eS4DmiDp1bbQQXeCjMDXq3EgH2JPVU5LMHm2uJJp6pj7Lk5l

 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş