Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaKÜLTÜR SANAT‘Çılgın Zamanlar’ Maltepe’de sahnelendi

‘Çılgın Zamanlar’ Maltepe’de sahnelendi

‘Çılgın Zamanlar’ Maltepe’de sahnelendi

Cem Özer ve Kemal Başar’ın başrolünü paylaştığı “Çılgın Zamanlar” isimli romantik komedi oyunu Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde sahnelendi.

 Amerikalı yazar Sam Bobrick’in kaleme aldığı, Çağan Pala’nın çevirdiği oyunda aldatan ve aldatılan bir çiftin yaşadıkları komedi penceresinden ele alındı. Maltepe Belediyesi’nin ocak ayındaki sanat etkinlikleri kapsamında gösterimi yapılan oyun kapalı gişe sahnelendi. Tiyatro Keyfi’nin sahnelediği iki perdelik oyunda, izleyiciler kahkaha dolu anlar yaşadı.

ÖZER, UZUN BİR ARADAN SONRA TİYATROYA DÖNDÜ

Cem Özer uzun bir aradan sonra tiyatroya döndüğü oyundaki sahne performansıyla izleyicilerin beğenisini topladı. Kemal Başar’ın yönetmenliğini de üstlendiği oyunda Zeynep Gülmez, İmren Çapanoğlu ve Caner Nalbantoğlu rol aldı. Oyunun dekor tasarımını Murat Gülmez, ışık tasarımını Yüksel Aymaz hazırladı. Müzik ve dansların eşlik ettiği oyun doğaçlamalarla daha eğlenceli hale dönüştü.

Gösterimin finalinde oyuncular ile birlikte birlikte izleyicileri selamlayan Kemal Başar, “Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’a tiyatroya ve sanata gösterdiği ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederim. Bilime ve sanata değer verdikçe yükseleceğiz. İnşallah mayıs ayından sonra daha da yükseleceğiz. İyi seyircinin iyi tiyatrosu olur. İyi tiyatronun iyi seyircisi olur. Bize bu kadar değer verdiğiniz için teşekkür ederiz. Ama biz de bu seyirciye çok teşekkür ederiz.” dedi.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı