Pazartesi, Nisan 22, 2024
Ana SayfaGÜNCELCumhur İttifakı bileşenleri MHP Kartal iftar programında buluştular

Cumhur İttifakı bileşenleri MHP Kartal iftar programında buluştular

Cumhur İttifakı bileşenleri düzenlenen iftar programında bir araya geldi. MHP Kartal İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında Cumhur İttifakı bileşenleri bir araya geldi.

MHP Kartal İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında MHP Kartal İlçe Başkanı Zübeyir Kurt, AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya, AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu, MHP Kartal İlçe Başkanı Zübeyir Kurt, BBP Kartal İlçe Başkanı Halit Karaaslan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı. Mimar Karakaya, seçime kadar tam saha pres yapılmasını ve sandıklara sahip çıkılmasını istedi.

KARAKAYA BELEDİYECİLİK OKULULUN PROFESÖRÜ

MHP Kartal İlçe Başkanı Zübeyir Kurt, “Kartal tarihinin gördüğü en donanımlı en tecrübeli belediye başkan adayı ile karşınızdayız. Belediyeciliği öğrenmeye değil belediyeciliği uygulamaya geliyor. Belediyecilik bir okul olsaydı Karakaya o okulun profesörü olurdu. Kendisinin arkasındayız destekliyoruz” dedi. BBP Kartal İlçe Başkanı Halit Karaaslan ise “Cumhur ittifakı olarak gece demeden gündüz demeden çalışıyoruz. Kartal’ı yaşanabilir hale getirecek belediye başkanımız ile bu zihniyetten kurtulacağız” şeklinde konuştu. AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu da 31 Mart akşamına kadar şevkle çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

SAHADAKİ PRESİ ARTIRIN, SANDIKLARA SAHİP ÇIKIN

Kartal’ın 31 Mart’taki değişime hazır olduğunu söyleyen Karakaya, “İstanbul 31 Mart’taki değişime hazır. Biz ve ekibimiz de hazırız. 1 Nisan’dan itibaren yola koyuluyor ve Kartal’ın, çocuklarımızın geleceği için durmadan çalışmaya başlıyoruz. Son 10 günün içerisine girdik. Sizlerden isteğimiz sahadaki presi artırmanız. Seçim sandıkta kazanılır. Aynı şekilde sandıklarda da değerli katkılarınızı bekliyoruz. Şimdiden 31 Mart’taki zaferimizi kutluyorum. Emeği geçen tüm kardeşlerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı