Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaGÜNCELYRP Kartal Belediye Başkan adayı Şavluk, Bilecikliler Derneğini ziyaret etti

YRP Kartal Belediye Başkan adayı Şavluk, Bilecikliler Derneğini ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi Kartal Belediye Başkan Adayı Nevzat Şavluk ile Meclis Üyesi adayları İbrahim Akbal, Fahri Çelebi, Ergün Ķöysürenbars ve Yeniden Refah Partisi Kartal Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul Bi̇leci̇kli̇ler Yardımlaşma Ve Kalkındırma Derneği’ni ziyaret etti.

Nevzat Şavluk’un Bilecikliler Derneği’nde yaptığı konuşmasında, artık bu ülkede bir şeylerin değişmesi lazım diyerek; Ekonomik kriz ve kronik problemler katlanarak devam ediyor.
Mevcut yönetim problemleri çözemiyor ve ülkeyi doğru yönetemiyor. Muhalefet de yeterince etkili bir çözüm üretebilmiş değil. Hem yönetimde hem de muhalefette bir değişime ihtiyaç var. Türkiye’de bir şeylerin değişmesi gerektiğine dair artan bir his var. Ekonomik kriz, kronik problemler ve mevcut yönetimin yetersizliği bu hissin temelini oluşturuyor. Geçmiş seçimlerde yeni bir yönetim ortaya çıkmasına rağmen, ekonomik kriz ve tahribat, işsizlik ve enflasyon gibi problemler katlanarak devam ediyor. Emekli ve işçilerimiz ekmek hesabı kurmaya başladı, gıda fiyatlarındaki artış halkı zor durumda bırakıyor. Mevcut yönetimin bu problemleri çözemediği ve ülkeyi doğru yönetemediği açıkça görülüyor. Muhalefet de bu duruma karşı yeterince etkili bir çözüm üretebilmiş değil.” dedi.

İstanbul Bi̇leci̇kli̇ler Yardımlaşma Ve Kalkındırma Derneği Faruk Şahin ise yaptığı konuşmada: “Refah Partisi’nin Türkiye’nin her yerinde ivme kazandığı ve yükselişte olduğu görülüyor. Fakat bu yükselişin bir yere kadar gidebileceği ve % 6-7’lerde tıkanabileceği gibi bir algı da mevcut. ” diyerek ANAP ve Ak Parti’nin kuruluşunda görülen”4 Eğilim” çıkışını hatırlattı. “Öne çıkan yüz Fatih Erbakan. Ak Parti çıktığında bir ekiple çıkmıştı. YRP’de ikinci üçüncü isim yok. Onun yükünü hafifletmek ve partinin daha geniş bir kitleye hitap etmesini sağlamak için ikinci ve üçüncü isimlerin öne çıkarılması ve ekip çalışmasına önem verilmesi gerekiyor.” diye düşünüyorum, dedi.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı