Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaPOLİTİKADemokrat Parti Kartal'da Halk Ekmek Kuyruklarında Çay İkramında Bulundu

Demokrat Parti Kartal’da Halk Ekmek Kuyruklarında Çay İkramında Bulundu

Demokrat Parti Kartal ilçe Örgütü’nün organizasyonu ve İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray Arda’nın katılımı ile Kartal’da Halk Ekmek önündeki kuyruklar ziyaret edildi. Davet üzerine Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tozkoparan’da etkinliğe eşlik etti.

Halk Ekmek kuyrukları her gün biraz daha uzarken soğukta beklemek giderek daha da zorlaştı. Bu durumu dikkate alan Demokrat Parti Kartal ilçe Örgütü kuyruktaki vatandaşlara çay ikramında bulundu.
Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray Arda Kartal ilçe Başkanı Eray Ekim ve yönetim kurulu üyeleri Esentepe Halk Ekmek kuyruğundaki vatandaşları ziyaret ederek hem duygularını sordu hem de çay ikramında bulundu.
Kuyrukta bulunan vatandaşlar içinde bulundukları sıkıntıları dile getirdiler. Bir vatandaş “Olmaz böyle bir memleket! Birbuçuk kilo yufka aldım 33 Lira 33 Lira, 50 Liraya mal oluyor 2-3 kişi ancak karnımızı doyurabileceğiz bununla.”
Bir başka vatandaş, sorunu ancak halkın düzeltebileceğini söyledi. Vatandaş, “Bu acının bitmesı lazım. Bunu da yine ancak halk yapabilir.”
Bir başka vatandaş ise mevcut Halk Ekmek büfesinin yetmediğini ve mahalleye yeni bir Halk Ekmek büfesi talebini iletti.
 
 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı