Cuma, Haziran 9, 2023
Ana SayfaGÜNCELDoğru Parti Kartal İlçe Başkanı Gülay Şakar: "Kartal Cemevi Başkanı Sayın Selami...

Doğru Parti Kartal İlçe Başkanı Gülay Şakar: “Kartal Cemevi Başkanı Sayın Selami Sarıtaş’a yapılan saldırıyı esefle kınıyoruz.”

Doğru Parti Kartal İlçe Başkanı Gülay Şakar: “Kartal Cemevi Başkanı Sayın Selami Sarıtaş’a yapılan saldırıyı esefle kınıyoruz.”

Doğru Parti Kartal İlçe Başkanı Gülay Şakar gazetemize yaptığı açıklamada; “Kartal Cemevi Başkanı Sayın Selami Sarıtaş’a yapılan saldırıyı esefle kınıyoruz.Henüz sebebi belli olmasa da yakın zamanda Ankara da Cemevlerine düzenlenen saldırılar gibi çok manidar olduğunu belirtmek isterim” dedi.

Gülay Şakar, “Hacı Bektaş Veli’nin söylediği gibi ‘Hiç bir milleti hor görmeyiniz ve ayıplamayınız.’ Bugün ülkemizde ne yazık ki ayrıştırılıyoruz, ötekileştiriliyoruz, bir kaos ortamı yaratılıyor. Akli selim insanlar olarak bunlara fırsat vermemeli sağduyulu yaklaşmalı gereğini demokratik yollardan çözmeliyiz.

Ez cümle , Hepimiz dini görüşümüz ne olursa olsun Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu bu topraklarda doğmuş büyüyen yaşayan vatandaşlar olarak birbirimize sahip çıkacak ve bu kötü günleri atlatacağız. kartal Cemevi Başkanı Sayın Selami Sarıtaş’a geçmiş olsun dileklerimi iletirken saldırıyı gerçekleştirenlerin yakalanıp gerekli müeyyidenin uygulanmasını tüm kalbimle temenni ederim.” diyerek saldırıyı kınadı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı