Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaGÜNCELEbubekir TAŞYÜREK'ten Yeni yıl mesajı

Ebubekir TAŞYÜREK’ten Yeni yıl mesajı

AK Parti Kartal İlçe Başkanı Ebubekir TAŞYÜREK Yeni yıl mesajı yayımladı.

Kıymetli Dostlarım;
Hem dünya, hem de Türkiye olarak bir yılı daha geride bıraktık. 2021 yılı ile birlikte, insanlık olarak yaşadığımız sıkıntılarımızın geride kalması ümidiyle, 2022 yılının yeni heyecan ve mutluluklarımıza vesile olmasını ve beklentilerimizi karşılayacak bir yıl olmasını diliyorum.
Bizler; insanlık tarihi kadar eski geçmişimizle, her zaman zor imtihanlardan başarıyla çıkmayı ve gerektiğinde küllerimizden yeniden doğmayı becermiş ve geleceğe daha güçlü yürümeyi başarmış bir milletiz. Yaşadığımız olumsuzluklardan şikâyet etmek yerine, çözüme ve hedeflerimize odaklanma kabiliyetimizle nice badireleri hep birlikte atlattık. Bugün de gerek küresel salgın hastalığının yol açtığı olumsuzlukların, gerekse sosyal ve ekonomik olarak içine sokulmak istendiğimiz kaos planlarının “Büyük Türkiye Yürüyüşümüze” mani olamayacağını tüm dünyaya bir kez daha göstermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Bundan yaklaşık 20 yıl önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu “2023 Vizyonu” doğrultusunda engelleri birer birer aşarak, önümüze çekilmek istenen setleri her defasında yıkıp geçerek, hedeflerimize doğru hızla koştuk ve menzile iyice yaklaştık. Önümüzdeki yıl Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlarken, 21 yıl önce atılan tohumların meyvelerini hep birlikte göreceğiz. 40 yıldır düçar olduğumuz terör belasından arınmış, kalkınma hamlesini başarıyla yürütmüş, savunma sanayii başta olmak üzere milli sanayisini büyütmüş, üretim, istihdam ve ihracatta rekorlara imza atmış, hayatın her alanında çağ atlamış, refah seviyesini yükseltmiş bir ülke olarak 2023 yılını karşılayacak olmanın heyecanıyla; AK Parti teşkilatları olarak 2022 yılında da çok çalışacak ve milletimize hizmetkâr olma ülkümüzden asla taviz vermeyeceğiz.
İyi bilinsin ki; fırtınalar ne kadar sert, dalgalar ne kadar büyük olursa olsun, gemimizin sağlamlığı ve Kaptanımıza olan güvenimizle, sahil-i selamete çıkacağımıza olan ümidimiz tamdır.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2022 yılının ülkemize ve dünyaya barış ve mutluluk getirmesi duasıyla, yeni yılınızı tebrik ediyorum.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı