Cumartesi, Eylül 30, 2023
Ana SayfaKÜLTÜR SANAT‘Ekim Geçidi’ Sanatseverlerle Buluştu 

‘Ekim Geçidi’ Sanatseverlerle Buluştu 

Kartal Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı ve 64 sanatçının katılımıyla gerçekleşen ‘Ekim Geçidi İstanbul – Kartal Sergisi’, Kartal Belediyesi Hizmet Binası eksi 1. Kat Fuaye Alanı’nda sanatseverlerin yoğun ilgisi ile açıldı.

 
Trio Müzik Grubu’nun çaldığı müzik eşliğinde sanatseverler sergiyi gezme imkanı buldular.
Bu yıl 20.’si düzenlenen ve aynı anda 27 il ve beldede, 1500’ü aşkın gönüllü sanatçıdan oluşan, sanal ve canlı olmak üzere eş zamanlı düzenlenen ‘Ekim Geçidi’ Disiplinler Arası Resim ve Heykel Sergisi açılışında bir açıklama yapan Gülsün Erbil, sürekliliği, sürdürülebilirliği ve halkla buluşması için Kartal Belediyesi’nin sağladığı olanak için teşekkür etti.
Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar ve Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Umut Daştan tüm sanatçılar adına sanatçı Gülsün Erbil’e plaket takdiminde bulundular.
Uçar, kültürün ve sanatın başkenti olacağız şiarıyla çıktığımız bu yolda söylemlerimizin ne kadar gerçekçi olduğunu gösteren muazzam bir çalışmayla yine sizlerin huzurundayız” diyerek tüm sanatçılara teşekkür etti.
‘Ekim Geçidi İstanbul – Kartal Sergisi’,15-30 Kasım tarihleri arasında Kartal Belediyesi Hizmet Binası Fuaye Alanı’nda açık kalacak.
Resimleri görmek işin lütfen linki tıklayınız! https://www.facebook.com/yuksel.firat/posts/6784449421580124

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı