Kartal'in Sesi Gazetesi –Kartal Haberler -Kartal- Kartal Kültür-Sanat

Memleket Partisi Kartal’da Toplandı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Memleket Partisi Kartal’da Toplandı
52
15 Kasım 2021 - 16:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Memleket Partisi İstanbul İl Başkanı Ertuğrul Gülsever ve yöneticiler Berlin Restoran’da Binali Karaman’nın verdiği kahvaltıda buluştu.

Kartal/Yüksel FIRAT

Binali Karaman’nın ev sahipliği yaptığı toplantıda Pendik ilçe teşkilatının oluşturulması çalışmaları ele alındı. Pendik’te oturan Memleket Partisi üyelerinin katıldığı kahvaltılı toplantısında Memleket Partisi Pendik ilçe teşkilatının oluşturulması görevi Binali Karaman’a verildi.

Memleket Partisi İstanbul İl Başkanı Ertuğrul Gülsever toplantıda, güzel insanlarla bir arada olmaktan son derece mutlu olduğunu ifade ettikten sonra; “Burada gene bir maksatla sabah kahvaltısını yapıyoruz. Değerli arkadaşlarımız kuramadığımız bazı ilçelerimiz var. Şu ana kadar 23 ilçede örgütlenmiş vaziyetteyiz. 39 ilçemizin tamamında örgütlenebilmemiz için bazı yeni girişimlerde bulunuyoruz.

Zeki Bey, Binali Bey ve Orhan Bey ile yaptığımız görüşmelerde bu sefer de Pendik’te bir şey yapabilir miyiz nasıl bir örgütlenme modeli üzerinde çalışabiliriz diye beraber istişare yaptık. Bu maksattla burada bulunuyoruz” dedi.

Ertuğrul Gülsever Memleket Partisi Genel Başkanı Muammer İnce ile bir sohbetti anektod olarak sundu Gülsever, ‘Bana ne hissediyorsun’ diye sordu. Dedim ki, kendimi çok iyi hissediyorum. ‘Hangi açıdan’ dedi. “Dedim ki 10 yıldır topluma inanmadığım bazı şeyleri anlatmakla mecbur hissediyordum kendimi. Şimdi burada kendimi o kadar mutlu hissediyorum ki, inandığım şeyleri anlatıyorum topuma. Onun huzuru içindeyim” dedim.

Kahvaltı ve konuşmalardan sonra Ertuğrul Gülsever, Memleket Partisi Kartal İlçe Başkanı Orhan Nurman, Binali Karaman ve partililer Kartal merkezde esnaf, kaffe, kahve ve sokaktaki vatandaşlarla selamlaşıp görüştüler. Görüşmelere gençlerin ilgisi özellikle yoğundu.

Kartal ziyareti ardında heyet Pendik Bosna Sancak Derneği’nin davetine katılmak üzere Pendik’e geçti.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.