Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaKÜLTÜR SANAT"EKİM GEÇİDİ"

“EKİM GEÇİDİ”

EKİM GEÇİDİ İSTANBUL – KARTAL SERGİSİ SANATSEVERLERİ BULUŞTURACAK

 
Kartal Belediyesi’nin ev sahipliğini yapacağı ve 64 sanatçının katılımıyla gerçekleştirilecek olan ‘Ekim Geçidi İstanbul – Kartal Sergisi’, sanatı ve sanatseverleri buluşturacak.
Bu yıl 20.’si düzenlenen ve aynı anda 27 il ve belde de, 1500’ü aşkın gönüllü sanatçıdan oluşan, sanal ve canlı olmak üzere eş zamanlı düzenlenen ‘Ekim Geçidi’ Disiplinler Arası Resim ve Heykel Sergisi, Kartal Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
15-30 Kasım tarihleri arasında Kartal Belediyesi Hizmet Binası Fuaye Alanı’nda açık kalacak olan sergi, sanatçıları ve sanatseverleri aynı çatı altında bir araya getirecek. Gülsün Erbil’in kurucu ve proje sahibi olduğu sergide, geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe kalıcı eserler üretmek ve sanatın ışığında buluşan 64 sanatçının eserleri yer alacak.
Kartal Belediyesi Hizmet Binası Fuaye Alanı’nda yapılacak olan serginin açılış kokteyli 15 Kasım Pazartesi günü saat 14:00’te gerçekleştirilecek. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in katılımıyla gerçekleştirilecek olan açılışa, sergilenecek eserlerin sanatçıları da katılacak. Trio Müzik Grubu’nun da yer alacağı açılış kokteylinde katılımcı belgeleri, sanat sohbetleri ve plaket takdimi de yapılacak.
‘Ekim Geçidi İstanbul – Kartal Sergisi’, 15-30 Kasım tarihleri arasında Kartal Belediyesi Hizmet Binası Fuaye Alanı’nda açık kalacak.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş