Pazartesi, Nisan 22, 2024
Ana SayfaGÜNCELESİN KÖYMEN GİRESUNLU SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE MALTEPELİ GİRESUNLULAR İLE BULUŞTU

ESİN KÖYMEN GİRESUNLU SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE MALTEPELİ GİRESUNLULAR İLE BULUŞTU

CHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Esin Köymen, Maltepe Giresunlular Derneği ve Giresunlu Sağlık Çalışanları Derneği’nin düzenlediği kahvaltı organizasyonuna katıldı.

Organizasyonda Esin Köymen, Maltepe Giresunlular Derneği Başkanı Hakan Öztürk, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleriyle bir araya geldi. Dernek Başkanı Hakan Öztürk tarafından konuşmasını yapmak üzere davet edilen Esin Köymen sözlerine hekimlere ve sağlık çalışanlarına teşekkür ederek başladı.

YERELİN TÜM PAYDAŞLARIYLA HAYATA GEÇECEK TOPLUMCU PROJELER

Esin Köymen’in konuşmasını şöyle sürdürdü: “Meslek alanında yaptığım görevlerden sonra yerel yönetimde bilgi birikimlerimi Maltepe’nin faydası için kullanmak ve bir ekip halinde yaşadığımız yeri daha mutlu hale getirmek için yola çıktık. Bu nedenle sloganımız Maltepe’de Yaşam Var. Toplumcu bir yerel yönetim anlayışını Maltepe’de oluşturmayı hedefliyoruz. Yerelin tüm paydaşlarıyla birlikte yaşadığımız yerin ihtiyaçlarını tespit ederek ve çözüm önerilerini birlikte geliştirerek hayata geçirmek üzere çıktığımız bu yolculukta son yirmi gündeyiz. İddialıyız, yirmi gün sonra tüm projelerimizi hayata geçirmek üzere çalışmalara başlayacağız.”

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı