Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaGÜNCELEsin Köymen: ‘Maltepe’de Yaşam Var’

Esin Köymen: ‘Maltepe’de Yaşam Var’

YALI MAHALLESİ SEÇİM İRTİBAT BÜROSU ESİN KÖYMEN’İN KATILIMIYLA AÇILDI

Her güne ortalama 10 etkinlikle çok yoğun bir seçim çalışması sürdüren CHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Esin Köymen, CHP Maltepe İlçe Başkanı Kenan Otlu ile birlikte Yalı Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdiler. CHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Esin Köymen İlçe Başkanı Kenan Otlu ile birlikte Musiki Eğitim Vakfı’nı da ziyaret ettiler.

Yurttaşların ve partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşen açılışta Köymen, “birbirimizden aldığımız güçle dayanışma içinde olacak ve Maltepe için başaracağız” dedi.

Kurdelene kesiminin ardından Köymen, seçim irtibat bürosu önünde karanfil dağıttı. Coşkulu kalabalığa ve irtibat bürosunun açılışında emeği geçenlere teşekkür eden Köymen, alkışlar eşliğinde uğurlandı.

ESİN KÖYMEN’DEN MUSİKİ EĞİTİM VAKFI’NA ZİYARET

CHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Esin Köymen, Musiki Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Adatepe’de bulunan Vakfın Başkanı Fikret Erkaya’ya ve vakıf üyelerine sıcak karşılamaları ve misafirperverlikleri için teşekkür eden Köymen, Vakfın kültür sanat alanındaki çalışmalarıyla Maltepe’ye değer kattığını belirtti.

Ziyarete CHP Maltepe İlçe Başkanı Kenan Otlu, geçmiş dönem Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri Mehmet Bekaroğlu ve Yıldırım Kaya da eşlik etti. Köymen, Bekaroğlu ve Kaya’ya katılımları için teşekkür ederken, sözlerini kampanya sloganı olan ‘Maltepe’de Yaşam Var’ ile noktaladı. Keyifli ve uzun soluklu sohbetin ardından heyet, Musiki Eğitim Vakfı’ndan ayrıldı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı