Pazartesi, Nisan 22, 2024
Ana SayfaGÜNCELESİN KÖYMEN: YAŞLILARIMIZ İKİNCİ BAHSRLARINDA MUTLU HİSSEDECEKLER

ESİN KÖYMEN: YAŞLILARIMIZ İKİNCİ BAHSRLARINDA MUTLU HİSSEDECEKLER

Küçükyalı ziyaretlerine Küçükyalı Merkez Mahallesi Muhtarı Kadriye Necla Timur ile görüşerek başlayan Esin Köymen; Maltepelim Huzur Evi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne konuk olarak, “yaşlılarımızı hayatın içine katmak, sosyalleşme imkânlarını artırmak ve ikinci baharlarında kendileri mutlu hissettirecek etkinlikler düzenlemek için çalışacağız” dedi.

DAHA GÜZEL BİR GELECEK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Ziyaretleri kapsamında Küçükyalı esnafına da konuk olan Köymen; esnafla samimi sohbetler gerçekleştirdi. “Esnafımızla birlikte daha güzel bir gelecek için çalışmaya devam edeceğiz” diyen Esin Köymen, sokağın sözünün kendisi için çok değerli olduğunu söyledi.

ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN BİRLİKTE GELECEĞİZ

Esnaf ziyaretinin ardından Küçükyalı Semt Pazarı’nı gezerek, pazarcılarla ve yurttaşlarla sohbet eden Köymen, “hayat pahalılığının yarattığı zorlukları dinledik, pazarcı esnafımızın da ifade ettiği gibi geçim sıkıntısı yüzünden komşularımız mutsuz fakat umutsuz değiliz. Bu zorlukların üstesinden birlikte geleceğiz”

ESİN KÖYMEN MALTEPE TRABZONLULAR DERNEĞİ’NDEN SLOGANLAR EŞLİĞİNDE UĞURLANDI

Küçükyalı ziyaretini tamamladıktan sonra Maltepe Trabzonlular Derneği’ne konuk olan CHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Esin Köymen, konuşmasına “desteklerini ilk günden itibaren paylaşan Maltepe Belediyesi Eski Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin Hocam’a teşekkür ederim” diyerek başladı. Yerel yönetimlerin çalışmalarını yıllardır takip ettiğini söyleyen Köymen, “artık sorumluluk almak gerektiğini düşündüğüm için bu göreve talip oldum” dedi. Köymen Maltepe Trabzonlular Derneği’nden sloganlar eşliğinde ayrıldı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı