Perşembe, Nisan 25, 2024
Ana SayfaPOLİTİKAGelecek Partisi Kartal İlçe Başkanı Olarak Egemen Ünek Atandı

Gelecek Partisi Kartal İlçe Başkanı Olarak Egemen Ünek Atandı

Gelecek Partisi Kartal İlçe Başkanı Olarak Egemen Ünek Atandı

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı, Kartal ilçe başkanı olarak Egemen Ünek’i belirledi. Yeni atanan ilçe başkanına yetki belgesini Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin verdi.

 

 GÜÇLÜ İSTANBUL, GÜÇLÜ GELECEK

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Şahin atamayı resmi sosyal medya hesaplarından gerçekleştirdiği paylaşımla duyurdu. İşte Şahin’in atama paylaşımı:

“Güçlü İstanbul, güçlü gelecek. Şişli ilçe başkanımız olarak Murat Yıldız, Kartal ilçe başkanımız olarak da Egemen Ünek’in atamalarını gerçekleştirdik. Yeni atanan ilçe başkanlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”

 Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı Basın Müşavirliğinin verdiği demeçte: “Ülkemiz seçim atmosferine doğru hızla yaklaşırken bizler de son kontrollerimizi titizlikle yapıyoruz. Bununla birlikte siyasette gençleşmeyi önemsiyoruz. Dikkatle incelerseniz atanan ilçe başkanımız oldukça genç. Bundan sonra da Gelecek Partisi genç ve dinamik bir ekip ile yoluna devam edecektir.” İfadelerine yer verdi.

KARTAL İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANAN EGEMEN ÜNEK KİMDİR?

1989 yılında Şanlıurfa Siverek ilçesinde doğdu. Aslen Kırklareli Vize’lidir. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü bitirdi. Anadolu Üniversitesi’nde Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler ile Dış Ticaret eğitimi aldı. 2010 yılında AK Parti Kartal İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyaset hayatına başladı. AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Üniversiteler Biriminde görev aldıktan sonra Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkez Lise Koordinatörlüğü Biriminde Bölge Başkanlığı Koordinatör Yardımcılığı görevini üstlendi. Gelecek Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak Gelecek Partisine katıldı. Teşkilat Başkan Yardımcılığını görevinde bulundu.

Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından Kartal Kurucu İlçe Başkanı olarak görevlendirildi. Özel bir şirkette Muhasebe Finans Sorumlusu olarak çalışmakta ve danışmanlık firması bulunmaktadır.

 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı