Çarşamba, Haziran 12, 2024
Ana SayfaMANŞETGÖKHAN YÜKSEL: BU MÜCADELEDE BANA OMUZ VERMEYE VAR MISINIZ?

GÖKHAN YÜKSEL: BU MÜCADELEDE BANA OMUZ VERMEYE VAR MISINIZ?

Yüksel FIRAT


Gökhan Yüksel CHP Kartal İlçe Başkanlığı ziyaretinde partililerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Parti üyeleri Gökhan Yüksel’i tebrik etmek için yoğun çaba harcadılar. Gökhan Yüksel, sokak boyunca tebrikleri kabul ederek ilçe binasına geçti.

                Gökhan Yüksel’in heyecanı

Gökhan Yüksel,  bu yoğu ilgi karşısında heyecanını gizlemedi :“Bu güzel topluluğu, bu kadar coşkuyu bu kadar heyecanı bu kadar güzel insanı bir arada görmenin mutluluğunu yaşıyorum “  diyerek selamladı partilileri.

                Gökhan Yüksel’in teşekkürü

 “Bugün büyük bir sorumluluğu ve onurlu bir görev yükünü aldığımın farkındayım “ dedi. Ailem olarak tanımladığı partiye ve tüm yöneticilere teşekkürlerini sundu.

                Bu bir bayrak değişimi

“Bu bir bayrak değişimi, ben bu bayrağı daha ileri noktalara taşımak için hep birlikte bütün parti emekçilerimle bütün kartal halkıyla birlikte mücadele etmeye ve iktidarımızı sürdürmeye devam edeceğim.”

                Ben Kartal’ın çocuğuyum

“Dostlar Kartal’da doğdum, Kartal’da büyüdüm, Kartal’da eğitimimi tamamladım. Sizlerin ve Kartal halkının desteğiyle Belediye Meclis Üyesi oldum, Belediye Encümen Üyesi oldum, Belediye Encümen Başkanı oldum, Belediye Başkan Yardımcısı oldum, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi oldum.”

“Sevgili Dostlar, Kartal’ın 20 Mahallesini 2200 caddesini sokağını karış karış gezen bilen bu sokaklarda koşturan burada doğup büyüyen bir genç olarak hangi mahallenin hangi sorunu eksik kaldı, hangi mahallede neler yapılacak, hangi projemiz yarım kaldı, neyi tamamlamamız gerektiğini biliyorum. Devir aldığım bayrağı en iyi şekilde temsil edeceğimden hiç kimsenin ama hiç kimsenin kuşkusu olmasın.”

                Ben sizin evladınızım, Bu mücadele de bana omuz vermeye var mısınız?

“Ben sizi evladınızım sizler beni en iyi şekilde tanıyorsunuz inanın tanımayanlar da tanıdıkça  çok sevecekler. Hep birlikte ilmik ilmik bu sevgiyi bu gönül bağını kapı kapı ,sokak sokak dolaşacağız. Birleştirici, bütünleştirici bir dille bütün Kartal halkını kucaklayıp, onların da evladını bağırlarına basmalarını bekleyeceğiz. Bu mücadele de bana omuz vermeye varmışınız?”

                İttifak dostlarımızla

“Bu mücadeleyi büyütmek bizim boynumuzun borcu. Hiç şüpheniz olmasın ki, bu kardeşiniz başta ilçe başkanı, mevcut belediye başkanı, aday adayları, ittifaktaki dostlarımız ve bütün Kartal halkının gönlünü yanına alarak buradaki iktidarı devam ettireceğiz.”

Yuksel Firat
Yuksel Firat
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş