Cumartesi, Haziran 15, 2024
Ana SayfaMANŞETGÖKHAN YÜKSEL ÇAVUŞOĞLU MAHALLESİNDE

GÖKHAN YÜKSEL ÇAVUŞOĞLU MAHALLESİNDE

Yüksel FIRAT

Gökhan Yüksel saat 14 civarında Çavuşoğlu Mahalle Birimi buluşmasının ardından mahalle esnafını ziyaret edip ve vatandaşlarla sohbet etti.

sikis videolari

Bir sitenin tel örgülerinin ardından bir kadın, gülen gözleriyle seslendi Gökhan Yüksele. Sevinç dolu sesiyle; ” Bizim bu site çok kalabalık, lütfen bizim siteye de uğrayınız uygun zamanınızda” diyerek isteğini dile getirdi.

Çaydaçıra kahvehanesinde ise oyun oynayan vatandaşlar oyunlarını bırakarak Gökhan Yüksel’le selamlaşıp başarılar dilediler. Kendisiyle fotoğraf çektirdiler.

Gökhan Yüksel, buradan Rize İkizdere Ihlamur Kuyu Köy Derneğine geçti. Dernek ziyaretten haberdar olduğundan tamamen doluydu. Dernek üyeleri ziyaretten oldukça memnun oldular. Israrları üzerine Gökhan Yüksel dernek üyeleriyle çay içip sohbet etti.

“Dışarıda kar ve siz seçim çalışması sürdürüyorsunuz” diyen vatandaşa Gökhan Yüksel, “Siz dostların desteği ile içimiz hep sıcak” deyip, kaygısını giderdi. Ocakçı, Çay nasıl olmuş?” sorusuyla Gökhan Yüksel’in taktirini almaya çalışırken; Gökhan Yüksel “Çay çok güzel olmuş” diyerek hem memnuniyetini belirtti hem de ocakçının gönlünü hoş etti.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş