Salı, Temmuz 16, 2024
Ana SayfaGÜNCELGÖKHAN YÜKSEL ESENTEPE VE YUKARI MAHALLEDEYDİ

GÖKHAN YÜKSEL ESENTEPE VE YUKARI MAHALLEDEYDİ

CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, seçim çalışmaları kapsamında Kartal esnafıyla buluşmaya devam ediyor. Esnafın sorunlarını dinleyen Yüksel, yerel seçimler için vatandaşlardan destek istedi.

Yüksel FIRAT

CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, seçim çalışmaları kapsamında Kartal esnafıyla buluşmaya devam ediyor. Esnafın sorunlarını dinleyen Yüksel, yerel seçimler için vatandaşlardan destek istedi.
CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, sabahın erken saatlerinde seçim çalışmalarına başlayarak CHP Esentepe Mahalle Birimine ziyarette bulundu. Yüksel, burada partililerle kısa bir değerlendirme yaparak bir konuşma yaptı. Yüksel, “Size düşen en büyük görev ve sorumluluk, oturduğunuz apartmandan ve sokaktan başlamak üzere, bizi komşularınıza en iyi şekilde ifade edip anlatmanızdır. ” diye konuştu.

Kartal’a hizmet etmeye hazırım
İnönü Caddesinde esnaf ziyaret eden Gökhan Yüksel, 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi. Ayrıca esnaf için de düşündükleri projelerden bahseden Yüksel, vatandaşlardan gelen talepleri de not alıp gerçekleştirileceğine dair elinden geleni yapacağını açıkladı. Bir pastanede kahvaltı yapan vatandaşlara kısa bir açıklama yapan Yüksel, “Doğma büyüme Kartallıyım. Kartal’ın sorunlarına vakıfım ve projelerim hazır. Belediyecilikteki bütün kademelerde görev aldım. Belediye başkanlığına ve Kartal’a hizmet etmeye hazırım.” dedi.
Mahalle temsilcileriyle bir araya geldi
CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, Yukarı Mahallesi temsilcileriyle bir araya geldi. Kendisini tanıttıktan sonra kısa bir konuşma 
yapan Yüksel, “Biz sadece hizmet konuşuruz. Doğma büyüme Kartallıyım, Kartal’ın sorunlarını biliyorum ve bu sorunları çözmek için adayım.” dedi. CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel esnafın sorunlarını dinledi. Yüksel sorunlarını çözmeye çalışacağını söyleyerek, “Kartal’da son 10 yılda birçok proje gerçekleştirdik. Kartal’da en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Kızılay Bulvarı esnafını ziyaret etti
CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel ve CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Merkez Aile Sağlık Merkezini de ziyaret etti. Sağlık Merkezi doktorları ile sohbet edip sorunlara ilişkin bilgi aldı. Kartal’ın Kızılay Bulvarı’nda bulunan esnafları ziyaret eden Yükse’e vatandaşların yoğun ilgi gösterdi. Yüksel, doğma büyüme Kartallı olmasından dolayı Kartal halkına hizmet etmekten büyük keyif aldığı için aday olduğunu belirtti ve esnafın sorunlarını dinledi. Gökhan Yüksel Kartallı olmasından dolayı çocukluk arkadaşı esnafla da karşılaştı. Esnafın desteği kendisine tereddütsüzdü. Yaşlı bir teyze arkadaşını Yüksel’e tanıştırmak için soğuğa rağmen yarım saate yakın bekledi. Gökhan Yüksel’in uğramasıyla arkadaşın tanıştırdığında, teyze oldukça mutlu oldu.

Kartal’ı sosyal demokrat belediyecilikle tanıştırdık
CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, Akel Blokları Kooperatifi tarafından düzenlenen toplantıya katılarak site sakinleriyle buluştu. 2009’da devraldıkları Kartal’ı sosyal demokrat belediyecilikle tanıştırdıklarını söyleyen Yüksel, devam eden projeleri tamamlamak ve yepyeni projeleri hayata geçirmek için site sakinlerinden 31 Mart yerel seçimlerinde kendisine destek olmalarını istedi. 
Gümüşhane Kelkit İlçesi Söğütlü Beldesi Derneğini ziyaret eden Yüksel, “15 yıl boyunca sahipsiz bırakılmış bir Kartal’ı 2009’dan itibaren sosyal demokrat belediyecilikle tanıştırdık. CHP Kartal’ı aldığında Kartal Belediyesi’nin bir belediye hizmet binası bile yoktu. Kartal’da belediye hizmetlerinin verilebilmesi için 3 farklı yere kira ödeniyordu. Vatandaş bir işini halledebilmek için bir oraya bir buraya koşturuyordu. Bunların hepsine son verdik. Çok büyük emek ve çaba harcayarak Kartal’ı yeni hizmet binasına kavuşturduk.” diye konuştu.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş