Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaKÜLTÜR SANATHakikati Arayan Yazar İlker Has "Gönül Prangası" Kitabını İmzaladı

Hakikati Arayan Yazar İlker Has “Gönül Prangası” Kitabını İmzaladı

Hakikati arayan ve insanlara mutluluğu tattırmanın gayreti içinde olan genç yazar İlker Has, “Gönül Prangası” kitabını daha buğusu dağılmadan Kartallı okurlara imzaladı.

Hakikati arayan ve insanlara mutluluğu tattırmanın gayreti içinde olan genç yazar İlker Has, “Gönül Prangası” kitabını daha buğusu dağılmadan Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde Kartallı okurlara imzaladı.

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Adem Uçar, genç yazarı tebrik ederek Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in başarı dileklerini iletti. 

İlker Has ” Sevdiklerim ve sevenlerim beni yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederim” diyerek imza gününe yoğun ilgi gösteren edebiyat severlere teşekkür etti.

İlker Has, ilk kitabı “Asfaltın Gölgesinde” romanıyla okurlarla buluşmuştu. Okurdan aldığı desteği karşılıksız bırakmayarak ikinci kitabı “Gönül Prangası” ile tekrar okurlarıyla buluştu.

Psikoloji ve dram konusunu ağırlıkla işleyen İlker Has, birinci kitabı “Asfaltın Gölgesinde” romanındaki Arif karakterinin hikayesini aşk ilişkisi içinde ikinci kitabı “Gönül Prangası” ile devam ettiriyor.

İlker Has 2 Kasım 1998’de İstanbul-Kartal’da doğdu. Marmara Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Makine Bölümü mezunudur. Öğrenimine Kocaeli Üniversitesi Arkeoloji Bölümünde devam etmektedir. Yazmaya lise yıllarında bir deneme yazısıyla başlamıştır. Asfaltın Gölgesinde Aşk ve Gönül Prangası adlı iki romanı vardır.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı