Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaMANŞETBağımsız İBB Adayı Aysel Tekerek'in bildirileri Petrol-iş mahallesinde!

Bağımsız İBB Adayı Aysel Tekerek’in bildirileri Petrol-iş mahallesinde!

31 Mart Mahalli ve Yerel İdareler seçimlerine 10 gün kala İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Adayı Aysel Tekerek’in seçim çalışmaları da devam ediyor.

Yüksel FIRAT


Bir süre önce Petrol-iş mahallesindeki seçim bürosu açılışında mahalle halkıyla bir araya gelen Aysel Tekerek, seçimlere ilişkin yaklaşımını aktarırken “Sağın sağla yarıştığı bir dönemde ülkenin ilerici birikiminin ve milyonlarca emekçinin, bir kez daha düzene mahkum edilmeye çalışıldığını komünistlere verilen oyların ise dayatılan ezberlerin reddi ve sosyalizm mücadelesine güç vermek anlamı taşıdığını” vurgulamıştı.
Bu sözü yayma ve örgütlemeye dönük faaliyetlerini sürdüren TKH (Türkiye Komünist Hareketi) Kartal İlçe Örgütü üyeleri ise Kartal merkez ve mahallelerinde sürdürülen seçim çalışmalarını olanca hızıyla sürdürüyor.
Her hafta Çarşamba günleri düzenli olarak Petrol-iş Mahallesi Semt pazarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Adayı Aysel Tekerek’in seçim bildirgelerini pazar esnafı ve emekçilere ulaştıran TKH üyeleri bu haftada semt pazarındaki çalışmalarına devam ettiler.
Halkın ve pazar esnafının TKH’ın desteklediği komünist adayın seçim bildirgesine ilgisinin ise yüksek olduğu görüldü.
TKH üyeleri, çalışma sırasında yaptıkları sesli propaganda ile emekçi halkı, dayatılan ezberleri bozmaya, memleket kavgasını büyütmeye ve 31 Mart’ta Komünist adaylara oy vermeye çağırdılar.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı