Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaGÜNCELİmamoğlu ve Yavaş'tan Akşener'e Cevap

İmamoğlu ve Yavaş’tan Akşener’e Cevap

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’na adaylık çağrısı yapmıştı. Gece saatlerinde Ankara’da bir araya gelen Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. CHP’li büyükşehir belediye başkanları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek mesajı verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da “Millet İttifakı halkımızın içinden geçtiği zor bir dönemde ağır bir sorumluluk alarak devleti etkin ve demokratik, toplumu huzurlu ve zengin kılma iradesiyle kurulmuş bir siyasi birliktir. Milletimize çaresiz, umutsuz ve yalnız olmadıklarını göstereceklerine inanıyorum. CHP’nin öz evladı ve Millet İttifakı’nın Belediye Başkanı olarak milletimizin arzu ettiği birlik içinde, ittifak masasında irademizi temsil eden Sayın @kilicdarogluk’un ve Millet İttifakı’nın, eksilmeden çoğalarak büyüyeceğinden şüphem yoktur. @mansuryavas06” paylaşımı yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Bugüne kadar yaptığımız açıklamalarda Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun iradesi dışında hareket etmeyeceğimizi belirtmiştik. Aynı çizgideyiz. Temennimiz, Millet İttifakı’nın tüm paydaşlarıyla yoluna devam etmesidir.@ekremimamoglu” açıklaması yaptı.

 

İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı