Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaTEKNOLOJİIT Teknolojileri Çözüm Ortağınız: İMGE BİLGİSAYAR

IT Teknolojileri Çözüm Ortağınız: İMGE BİLGİSAYAR

Kartal’da faaliyet sürdüren İmge Bilgisayar, 2o yıllık tecrübesiyle kendi bünyesinde Enformasyon Teknolojileri (IT) departmanları olmayan firmalara IT hizmeti sunmaktadır.

Tanıtım- Kartal/ Yüksel FIRAT

 
 
Bilişim ve teknoloji dünyasını etkin ve verimli kullanmak ve her türlü olumsuzluğa karşı önlem için Enformasyon Teknolojileri (Information Technologies) IT departmanları kurmadan ya da IT hizmeti almadan faaliyet sürdürmek mümkün değildir. Ama aynı zamanda Enformasyon Teknolojileri alanında en karmaşık sorunların çözümünde uzmanlaşmış bir firmadan destek hizmeti almak gerekmektedir. İmge Bilgisayar, IT Teknolojileri Çözüm Ortağınız olarak bu hizmeti vermektedir.

“KURUMSAL BAKIM ANLAŞMASI”

İmge Bilgisayar, küçük, büyük tüm firmalara “Kurumsal Bakım Anlaşması” ile hizmet sunmaktadır. “Kurumsal Bakım Anlaşması” hizmet bedeli açısından daha uygun olmanın ötesinde firmalara Enformasyon Teknoloji araçlarının daha iyi tanınması ve sorun oluşmadan çözüme gidilmesini sağladığı için büyük önem taşımaktadır. İmge Bilgisayar, yerinde ve uzakta verdiği hizmetlerle kurumların Enformasyon Teknoloji araçlarını sağlıklı kullanmasını garantiye almaktadır.

 

“ANLIK SORUN ÇÖZME”

“Kurumsal Bakım Anlaşması” yapmayan kurum ve şahıslara da “Anlık Sorun Çözme” hizmeti veren İmge Bilgisayar’dan Enformasyon Teknoloji araçlarınız için her türlü hizmeti almanız mümkündür.
“Uzaktan Destek Hizmeti”
Enformasyon Teknoloji araçlarının gelişimi aynı zamanda günlük ufak sorunlarla sürekli karşılaşmayı da beraberinde getirdi. Ancak bu sorunlara İmge Bilgisayar, “Uzaktan Destek Hizmeti” ile en hızlı çözümü sunarak sorunları gidermektedir.
Her firma bir IT ekibi kuramayacağı dikkate alındığında dışarıdan destek sunan bir IT firmasıyla çalışılması gerekmektedir. 20 yıllık tecrübesi ve bugüne kadar sunduğu hizmet kalitesi ile alanında bölgenin önemli firmalarından olan İmge Bilgisayar’la karmaşık IT sistemleri alanında çözümsüz kalmayacaksınız.

 
Firma yetkilisi Murat Kırkgöze; “İmge Bilgisayar, 2003 yılında İstanbul Kartal’da Enformasyon Teknolojileri gelişimine paralel olarak ve bu alandaki ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla kuruldu. Başlangıçta bireysel ve küçük ve orta boy işletmelerin teknik servis hizmetini ve ürün tedarikini karşılayan firmamız , bugün ağırlıklı olarak kurumsal firmaların bilgisayar sistemleriyle ilgili sorunlarının çözümlerini ve ürün tedarikini sağlamaktadır” diyor.
İmge Bilgisayar, aynı zaman de Enformasyon Teknolojileri araçları alanında da hizmet vermektedir. İmge bilgisayar, Hp Business Partner’ı aynı zamanda İntel Teknology Provider üyesidir.
İster “Kurumsal Bakım Anlaşması” ister “Anlık Sorun Çözme” yöntemi ile İmge Bilgisayar’dan başta aşağıdaki hizmetler olmak üzere tüm IT hizmetlerini alabilirsiniz.

HİZMETLER

• İmge bilgisayar, 2016 yılından beri Microsoft bulutum çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.
• IT Danışmanlık ve Destek hizmeti
• IT Network sorunlarının çözümleri
• Firewall ve güvenlik çözümleri
• Server Kurulum ve yapılandırma
• Kurumsal Anti-virüs programları desteği
• Her marka notebook tamiri ve yedek parça temini
• Her marka bilgisayar tamiri ve yedek parça temini
• Data yedekleme çözümleri
• Yazıcı tamir hizmeti ve firmaların ihtiyacına göre yazıcı kiralama hizmeti
• Uzak bağlantı çözümleri
• Her marka sarf malzemesi temini
• Her türlü bilgisayar yedek parça tedariki
• İmge bilgisayar, firmaların bilgisayar ihtiyacını karşıladığı gibi son kullanıcı tarafına da her türlü (bireysel) ürün ve bilgisayar satışı gerçekleştirmektedir.

 
Firma: İMGE BİLGİSAYAR
Firma Yetkilisi: Murta Kırkgöze
Tel: Tel/Fax : (216) 473 28 16
E Posta: info@imgebilgisayar.com
Firma Adresi: Karlıktepe Mah. Soğanlık Cad. Bahçekent Sitesi No : 35 / A6 KartalİSTANBUL
https://www.google.com/maps/place/%C4%B0mge+Bilgisayar/@40.891905,29.188464,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x4052d8bcf354b52c!8m2!3d40.891905!4d29.188464

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş