Cuma, Aralık 1, 2023
Ana SayfaYEREL HABERLERKartal Atalar Mahallesinde 50 Yıllık Sorun Çözüldü

Kartal Atalar Mahallesinde 50 Yıllık Sorun Çözüldü

Atalar Mahallesi Atalar Merkez Camii civarında Zülüf, Muşlu, Gamze Sokağı üzerinde bulunan elektrik direkleri kaldırılarak elektrik hatları yer altına alınmaktadır.

30 Ağustos 2019 yılında “ELİNİ UZATSAN ELEKTRİK TELLERİ” başlığı ile Atalar Mahallesinde Zülüf Sokak No: 3 Dursun Apartmanı bahçesinde ve çevresindeki sokaklardaki elektrik direklerine dikkat çekmiştik. Vatandaşların ve muhtarın elektik direklerinin yer altına alınmasına ilişkin taleplerin yansıtmıştık.
Vatandaşların bu haklı talepleri gerçekleşmek üzere. Atalar Camii ve çevresindeki sokaklarda elektrik direklerini kaldırmak için yer altı hatları çekilmeye başlandı. Önümüzdeki hafta elektik direkleri kaldırılmış ve yolları asfaltlanmış çağdaş bir mahallenin sokaklarında gezecek vatandaşlar.
Zülüf Sokak No: 3 Dursun Apartmanı bahçesindeki elektrik direğinden dolayı büyük mağduriyet yaşayan apartmanın sahibi ve aynı yerde Terzi Sabina adlı işletmesiyle terzilik yapan Kuddusi Dursun bu mutluluğunu Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e teşekkür ederek dışa vurmaktadır. Kuddusi Dursun; “Yıllardır çok çabaladım ama sonuç alamadım. Sesimi duyan Belediye Başkanımız Gökhan Yüksel oldu. Kendisine Kartal’ın Sesi gazetesi aracılığıyla çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda bizim sesimiz olup derdimizi duyurduğunuz için Kartal’ın Sesi gazetesine de çok teşekkür ediyorum” dedi.

ELİNİ UZATSAN ELEKTRİK TELLERİ

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı