Cuma, Şubat 23, 2024
Ana SayfaGÜNCELKartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel; 'Gençlerin, toplumsal ve siyasal meselelerde uzlaşma talebi...

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel; ‘Gençlerin, toplumsal ve siyasal meselelerde uzlaşma talebi var’ 

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel; ‘Gençlerin, toplumsal ve siyasal meselelerde uzlaşma talebi var’ 

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, muhtarlat toplantısında, 2023’ün Cumhuriyet’in 100’üncü yılı olmasının önemine dikkat çekerek, genel ve yerel siyasette uzlaşı mesajı verdi. Özellikle gençlerin, toplumsal ve siyasal meselelerde uzlaşma talebi olduğunu vurgulayan Kartal Belediye Başkanı, herkesin gençlerin bu talebine samimiyetle cevap vermesi gerektiğini söyledi.

Kartal Belediyesi hizmet binasında gerçekleşen muhtarlar toplantısına Yüksel’in yanı sıra; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Kartal’ın mahalle muhtarları ve çok sayıda birim müdürü katıldı.

Yüksel’den ‘Uzlaşma’ Mesajı

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, konuşmasının başında tüm katılımcılara, 2023 yılı ile ilgili iyi dileklerini iletti. 2022’de Kartal’da her alanda gerçekleştirilen çalışmaların öneminden bahseden Başkan Yüksel, 2023 yılında da aynı heyecanla Kartal Belediyesi’nin çalışmalarının devam edeceğini kaydetti.

Yüksel, 2023’ün Cumhuriyet’in 100’üncü yılı olmasının önemine dikkat çekerek, genel ve yerel siyasette uzlaşı mesajı verdi. Özellikle gençlerin, toplumsal ve siyasal meselelerde uzlaşma talebi olduğunu vurgulayan Kartal Belediye Başkanı, herkesin gençlerin bu talebine samimiyetle cevap vermesi gerektiğini belirtti.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı