Pazar, Haziran 16, 2024
Ana SayfaGENELKARTAL BELEDİYESİ İŞİTME ENGELLİLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ’NE MORAL ZİYARETİ

KARTAL BELEDİYESİ İŞİTME ENGELLİLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ’NE MORAL ZİYARETİ

KARTAL BELEDİYESİ İŞİTME ENGELLİLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ’NE MORAL ZİYARETİ

Kartallı vatandaşların gururu, Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü,  Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu’nun düzenlediği Futbol 1’inci Lig Türkiye Elemeleri’ne katılmaya hazırlanıyor. Kartal Belediyesi yöneticileri, soğuk havaya rağmen turnuvaya sıkı bir şekilde hazırlanan kulüp oyuncularıyla bir araya gelerek moral ziyareti gerçekleştirdi.

Kartallılar’ın kalbi, İşitme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ile birlikte atacak

Ziyarette, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar ve Kartal Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Arda Savaş hazır bulundu. Başkan Yardımcısı Adem Uçar, ziyaret boyunca oyuncuların antrenman çalışmalarını izleyerek, turnuva öncesi yapılan hazırlıklar hakkında bilgi aldı.

Başkan Yardımcısı Adem Uçar’dan Genç Oyunculara Teşekkür

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar, genç oyunculara teşekkür ederek; “Haftalardır, soğuk havaya rağmen gece gündüz demeden, Türkiye çapında gerçekleşecek bu büyük turnuvaya hazırlanıyorsunuz. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Turnuvada, tüm Kartallılar ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in kalbi sizlerle birlikte olacak. Tüm kulüp yöneticilerimize, emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. Kartal Belediyesi olarak, sporun her alanını desteklemeye devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Futbol 1’inci Lig Türkiye Elemeleri, 24 takımın katılımıyla 17 Şubat 2022’de Sakarya’da düzenlenen müsabakalar ile başlayacak.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş