Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaGÜNCELKARTAL BELEDİYESİ’NDEN KURUMLARA VE VATANDAŞLARA ARAÇ DESTEĞİ

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN KURUMLARA VE VATANDAŞLARA ARAÇ DESTEĞİ

Kartal Belediyesi, 2018-2019 eğitim öğretim döneminde 15 bin 765 öğrenciye, okulların yapmış oldukları etkinliklere katılım sağlayabilmeleri için araç desteğinde bulundu.

Araç desteği okullarla sınırlı değil. Başkan yardımcısı İmam Aydın; “Bu yönde talepte bulunan vatandaşlarımız, ilgili müdürlüğümüze dilekçe ile başvuruda bulunarak; araç yardımı alabilirler” ifadelerini kullandı.

Kartal Belediyesi Destek Hizmetleri İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı İmam Aydın, Kartal Belediyesi’nin her zaman Kartal halkının yanında olduğunu vurgulayarak, “Destek Hizmetleri ve İşletme İştirakler Müdürlüğü Ulaşım Şefliği ekiplerimiz tarafından gelen talepler değerlendirilip elimizdeki imkânlar doğrultusunda vatandaşlarımızın ve kurumların belirlediği noktalara araç yardımları yapıldı. Sosyal belediyecilik anlayışımız ile vatandaşlarımızın ve kurumların yanında olmaya devam ediyoruz. Bu yönde talepte bulunan vatandaşlarımız, ilgili müdürlüğümüze dilekçe ile başvuruda bulunarak; araç yardımı alabilirler” ifadelerini kullandı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı