Pazar, Haziran 16, 2024
Ana SayfaYEREL YÖNETİMKARTAL BELEDİYESİ’NİN YOL YAPIM ÇALIŞMLARI UĞURMUMCU'DA

KARTAL BELEDİYESİ’NİN YOL YAPIM ÇALIŞMLARI UĞURMUMCU’DA

Başkan Gökhan Yüksel, Uğurmumcu Mahallesinde Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

 
Kartal Belediyesi, Kartal’ın 20 mahallesinde binlerce çukuru yamalayan ve kilometrelerce uzunlukta yolu tamamen yenileyerek yol yapım ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Yol yapım çalışmaları kapsamında ekiplerin şimdiki durağı ise Uğur Mumcu Mahallesi.
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Uğur Mumcu Mahallesi’nde gerçekleştirdiği asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi. Ziyaret sırasında birim müdürleri ve teknik personel de hazır bulundu.
Çalışmaları inceleyerek son durum ile alakalı personelden teknik bilgileri alan Başkan Yüksel, çevredeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti, gelen talep ve önerileri not aldırdı.

“İlçemizin Gelecek Vizyonuna Bir Adım Daha Yaklaşıyoruz”

Devam eden çalışmalar hakkında konuşan Başkan Gökhan Yüksel, “Bizim belediye olarak yaptığımız en temel işlerden biri, idari sınırlarımız içindeki yollarda, Kartallı komşularımıza konforlu ve güvenli seyahati tesis etmektir. Şimdiye kadar hiç görülmemiş bir hizmet seferberliği içinde bu çalışmaları devam ettiriyoruz. Kartal’ı cazibe merkezi haline getirmek ve komşularımızı güvende tutmak için ciddi yatırımlar yapıyoruz. Bu çalışmalar bizi, ilçemizin geleceğine yönelik vizyonuna bir adım daha yaklaştıracak. Belediyemizin emektar işçileri de çukurları ve bozuk yolları onarmak için her gün büyük bir gayretle çalışarak olağanüstü bir iş çıkarıyorlar. Hepsine çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

2021 Yılı Sonunda Dökülen Asfalt 28 Bin 500 Tonu Bulacak

Uğur Mumcu Mahallesi’nde devam eden çalışmalar tamamlandığında, toplamda 4 sokak ve 2 caddede 3.500 ton asfalt serilmiş olacak. Kartal Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında ilçede 2021 yılı içerisinde şimdiye kadar 19.500 ton asfalt dökülmüş oldu ve yılsonuna kadar 28.500 tonu bulması hedefleniyor.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş