Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaGÜNCELKartal Kaymakamı Abdullah Demir Karlıktepe'de vatandaşlarla buluştu

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir Karlıktepe’de vatandaşlarla buluştu

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir Karlıktepe’de vatandaşlarla buluştu

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir Karlıktepe Mahallesi’nde oturan vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde dinlemek için vatandaşlarla bir araya geldi.

Fotoğraf/ Yüksel Fırat

Kartal Karlıktepe Mahallesi Muhtarı Barış Korkmaz’ın Söğütlü köy derneğinde organize ettiği toplantıya Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı İmam Aydın, Kartal İlçe Emniyet Müdürü Sinan Dallı, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz, mülki amirler ve vatandaşlar katıldı.

Vatandaşlar mahallelerinde ışıklandırma, asayiş için kamera taleplerin ve kentsel dönüşüme ilişkin sorunlarını dile getirdiler.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı İmam Aydın kentsel dönüşüme ilişkin Kartal’ın genelinde imar planlarının tamamlanmış olduğunu ve vatandaşların kentsel dönüşüme ilişkin bu planlar çerçevesinde kendi imkânlarıyla veya müteahhitlerle anlaşarak sorunu çözebileceklerini belirtti.

Fotoğraf/ Yüksel Fırat

Kamera talebi konusunda bilgi veren Emniyet Müdürü Sinan Dallı, kamera konusunda tüm mahalle muhtarlarıyla ortak bir çalışma sürdürerek sıkıntılı olan bölgeleri tespit etiklerini ve buralara kamera sisteminin yerleştirileceğini belirti.

Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz ise Karlıktepe Mahallesi’nde eğitim konusunda bir sıkıntının olmadığını belirterek Kartal genelinde ise okulların sınıf yoğunluğunun ortalama 22-30 öğrenci olduğunu belirtti.

İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

İmam Ali Türkan on HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan on  6284
Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı