Çarşamba, Şubat 21, 2024
Ana SayfaKARTALKartal Kent Konseyi Basın İletişim Komisyonu Kuruldu

Kartal Kent Konseyi Basın İletişim Komisyonu Kuruldu

Kartal Kent Konseyi Basın İletişim Komisyonu Kuruldu

Kartal Kent Konseyi Basın İletişim Komisyonu Kartal Kent Konseyi toplantı salonunda ilk toplantısını yaparak çalışmalarına başladı.

Kartal Kent Konseyi Basın İletişim Komisyonu Kartal Kent Konseyi toplantı salonunda Kartal Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Selim Akdoğan, Kartal Kent Konseyi Genel Sekreteri Engin İnan’ının katılımıyla Basın İletişim Komisyonu Başkanı Yüksel Fırat’ın başkanlığında ilk toplantısını yaptı.

Gazeteci Hatice Odabaş, Nuray Yılmaz, Yüksel Fırat, Yalçın Bel, Murat Karaca toplantıda hazır bulunurken gazeteci Ömür Hanzey mazeretinden dolayı toplantıda bulunamadı. İlk toplantıda  komisyonun işlevi ve çalışma esasları ele alınırken; Basın ve iletişim alanında yerel basının güçlendirilerek, Kartal ve Kartal halkı için neler yapılabileceğine ilişkin genel değerlendirmeler yapıldı. Bir sonraki toplantıda somut kararlar alınması konusu bağıtlanarak toplantı, tamamlandı.

11 Aralık 2022 tarihinde Genel Kurulu’nu yapıp Kadın Meclisi ve Gençlik Meclisi seçimlerin yaparak oluşturacak olan Kartal Kent Konseyi, meclis ve komisyonlarıyla çalışmalarını hızlandırmaktadır.

İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı