Cuma, Aralık 1, 2023
Ana SayfaKÜLTÜR SANATKARTAL KİTAP FUARI SONA ERDİ

KARTAL KİTAP FUARI SONA ERDİ

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, sona eren Kartal Kitap Fuarı’nın son günü,  ‘fuarın önümüzdeki yıllarda da geleneksel olarak düzenleneceğini’ söyledi.

Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen ve İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük kitap fuarlarından biri olan ‘Kartal Kitap Fuarı, son gününde de düşünce, sanat, edebiyat ve medya dünyasından isimleri ağırladı. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, fuarın önümüzdeki yıllarda da geleneksel olarak düzenleneceğinin müjdesini verdi.
70 civarında yayınevi, düşünce, sanat, edebiyat ve medya dünyasının  isimlerini kitapseverler ile buluştuğu Kartal Kitap Fuarı ile 9 gün boyunca kültür sanatın kalbi Kartal’da attı. Fuarın son gününde, sevilen yazarlar; Doğu Yücel, İlknur Özdemir, Yaşar Çoruhlu, Gökhan Yılmaz, Şengül Can, Türker Ayyıldız, İrem Uzunhasanoğlu, Mehmet Fırat Pürselim, Nihan Erem, Sunay Akın ve usta gazeteciler Murat Ağırel ile Timur Soykan okurlarıyla buluştu.
“Kartal’da Kültür, Sanat Ve Edebiyat Etkinlikleri Artacak”
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel yaptığı açıklamada; “Kartal’da kültür, sanat ve edebiyat da artacak. Kartal Kitap Fuarı da her sene düzenli olarak gerçekleştirilecek.” ifadelerini kullandı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı