Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana SayfaGÜNCELKartal Muhtarlar Derneği’nden, Çalışan Gazeteciler Günü’ne Özel Program

Kartal Muhtarlar Derneği’nden, Çalışan Gazeteciler Günü’ne Özel Program

Kartal Muhtarlar Derneği’nden, Çalışan Gazeteciler Günü’ne Özel Program

Kartal/ Yüksel Fırat

Kartal Muhtarlar Derneği, Kartallı gazetecileri hazırladıkları Çalışan Gazeteciler Günü’üne özel kahvaltı programıyla ağırladı.

Halka en yakın olan muhtarlar halkın içindeki gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi. Kartal Muhtarlar Derneği tarafından Aydos Gülbahar tesislerinde düzenlenen kahvaltı programına mazereti olanlar dışında muhtarlar ve gazetecilerin tümü katıldı. Kartal Belediyesi Muhtarlıklar Müdürü Banu Kocadağ ve İBB muhtarlıklar birimi de kahvaltıya katılarak muhtarlar ve gazetecilerle birlikte oldular.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Kartal Muhtarlar Derneği Başkanı ve Uğur Mumcu Mahallesi Muhtarı Soner Eker Kartal Muhtarlar Derneği adına yaptığı konuşmasına “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlayarak başladı.

Eker, muhtarlar olarak yıllardır Kartal’a hizmet ettiklerini ve hizmet edeceklerini belirterek; “Siz Kartal’ın sevgili basını olarak bize vermiş olduğunuz kıymet ve değerden dolayı, size yürekten teşekkür ediyoruz.” dedi.

Mahallelerindeki olay ve süreçleri muhtarlar olarak kendi sosyal medya platformlarından duyurduklarını belirten Eker; “Bunları haber kaynağı olarak görüp haberleştirerek bizleri onurlandırıyorsunuz. Teşekkür ediyorum. İyi ki, varsınız! İyi ki Kartalımızdasınız, Kartalımıza hizmet ediyorsunuz!”

Soner Eker, Kartal Muhtarlar Derneği olarak gerçekleştirdikleri kongre ile ilgili de bilgi aktararak; “ Salih Coşar bize dokuz yıl başkan olarak hizmet etti. Kartal’a ve derneğimize verdiği hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Eker devamında “Salih Coşar’ın ‘ben artık yoruldum’ diyerek çekildiğini ve ardından ben Soner Eker, Fatih Ekiz ve Ünal Özuğurlu aday olduk. Ancak muhtarlarımız birlik içinde bu süreci götürmemiz için bize gösterdikleri yoldan yerel seçimlere kadar birlikte devam edeceğiz.” dedi.

Kahvaltı programı dernek tarafından kadın gazetecilere karanfil verilmesi ve ortak fotoğrafla sonlandı

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş