Pazar, Temmuz 14, 2024
Ana SayfaKARTALKartal Tabure Cafe ile daha da güzelleşti

Kartal Tabure Cafe ile daha da güzelleşti

Kartal, Tabure Cafe ile daha da güzelleşti

Kartal’da keyifli bir ortamda sanat ve edebiyat ile vakit geçirebilecek, kültür sanat etkinliklerinin yapılacağı ve sanat galerisinin olduğu Tabure Cafe’nin açılışını yapıldı.

Kordonboyu Mahallesi Hamam Sokak No:24/A Kartal adresinde kapılarını sanatseverlere açan Tabure Cafe’nin açılış yoğun bir ilgi ve katılımla gerçekleşti.

Tabur Cafe’nin açılış kurdelesini Kartal Belediye Meclisi Bakan Vekili Özlem Bulut, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı İmam Aydın, Ali Apaydın, Tabure Cafe sahipleri Mandala sanatçısı Güler Mutlu, Yazar Şair Tülay Çelebi, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yöneticisi Kemal Arslan birlikte kestiler.

Kartal Belediye Başkanı İmam Aydın Tabure Cafe gibi güzel bir işletmenin bu ekonomik kriz koşullarında açmak büyük bir cesaret olarak tanımlayarak kendilerini kutladı. Aydın devamında “Kadınların eşit koşullara kavuşması ekonomik bağımsızlıklarına bağlıdır. Bu alanda attıkları bu adımlarından dolayı da kendilerini kutluyorum. Bizlere düşen ise bu mekana uğrayarak destek olmaktır” dedi.

Kartal Belediye Meclisi Bakan Vekili Özlem Bulut, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı İmam Aydın, Ali Apaydın, Cengiz Türkmen, Meclis Üyeleri Yasin Ünder, Yılmaz Tuncer, CHP Kadın Kolları MYK Üyesi Nejla Erdem, CHP Kartal İlçe Sekreteri Mert Polat, CHP İlçe Yöneticisi Kemal Arslan, CHP Kadın Kolları yöneticisi Fidan Aytemur, CHP Gençlik Kolları Başkanı Erdem Kara, Kartal Belediye Fen işleri Müdürümü Özgür sevindik Mali Hizmetler Müdürü Oğuzhan Dumlu, eski sendikacı ve meclis üyesi Ali Rıza İkisivri, başta olmak üzere bir çok kartallı açılışa katılarak iyi dileklerini bıraktılar.

Tabure Cafe sahipleri Mandala sanatçısı Güler Mutlu, Yazar Şair Tülay Çelebi gazetemize yaptıkları açıklamada; “Kartal’da kültür sanat etkinliklerinin yapılacağı güzel bir mekan oluşturmak istedik. İnsanların sanat galerimiz ile sanatla daha çok iç içe olacağı edebiyat ile ilgileneceği ve daha çok okuyacağı bir mekan hayalimizi gerçekleştirildik. Tabure Cafe, imza-söyleşi günleri, sanat atölyeleri, etkinlik toplantıların da yapılacağı bir mekan olacak” dediler.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş