Çarşamba, Haziran 29, 2022
Ana SayfaGÜNCELKartal'da Sektör Bazlı Salgın Denetimleri

Kartal’da Sektör Bazlı Salgın Denetimleri

Kartal Kaymakamlığı ve Kartal Belediyesi yeni normalleşme sürecinde pandemi denetimlerini dinamik denetimler ardından tematik denetimlere geçildi.


 
Kartal Kaymakamlığı ve Kartal Belediyesi yeni normalleşme sürecinde salgın denetimlerini dinamik denetimler ardından tematik denetimlere geçerek sürdürdü.
Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları Adem Uçar, Cengiz Türkmen ve bağlı ekipler toplu taşıma araçlarını denetlediler.
Eş zamanlı olarak Kartal Belediyesi dezenfekte ekipleri tarafından minibüsler dezenfekte edildi.
Denetimlerde kapasiteden fazla yolcu alan minibüslere cezai işlemler uygulandı. Minibüs yolcuları “Minibüslerin hep dolu” olduğunu belirttiler.
Kartal Kaymakamı Abdullah Demir yaptığı açıklamada; “Geçen hafta dinamik denetimler yaptık. Yani denetime çıkan ekiplerimizi geçen hafta iki katını sahaya çıkardık. Bu hafta da tematik denetim yapıyoruz. Yani her gün bir sektörü denetlemeye çıkıyoruz. Yarın berberler, kuaförler denetimimiz var. Bu hafta tematik denetimlere  yoğunlaşacağız. Ama bunlarda başarıya ulaşabilmemiz için vatandaşlarımızın bize desteği şart.

Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar