Salı, Temmuz 16, 2024
Ana SayfaKARTALKartallı Şampiyon Sporculardan, Yüksel’e Ziyaret

Kartallı Şampiyon Sporculardan, Yüksel’e Ziyaret

 Şampiyon Sporculardan, Yüksel’e Ziyaret

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, yurtiçi ve yurtdışı dövüş sporu turnuvalarından şampiyonlukla dönen ve Kartallıların göğsünü kabartan genç sporcular ile makamında bir araya geldi.

Dövüş Sporlarında Kartal Damga Vurdu

Ziyarette;  Kick Boks Türkiye Şampiyonları Rabia Durmaz, Fatma Nur Durmaz ve Ufuk Köprülü, karatede Dünya 3’üncüsü Rabia Elik, İslam Oyunları’nda tekvando dalında Avrupa 2’incisi Sude Yarem, boksta Avrupa 1’incisi Ufuk Köprülü ve yine boksta Türkiye 1’incisi Murat Taş ile genç sporcuların eğitmenleri hazır bulundu.

Kartal Belediyesi hizmet binasında gerçekleşen ziyarette, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’da genç sporcuları tebrik ederek başarılar diledi.

“Kartal’ın Adını Tüm Dünyada Duyurdunuz”

Ziyaretten dolayı yaşadığı memnuniyeti ifade eden Başkan Gökhan Yüksel, dövüş sporlarında Kartallı genç sporcuların adeta sadece Türkiye değil tüm dünyaya damga vurduklarını kaydederek; “Bugün sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Kartal’ın adını dövüş sporlarında adeta tüm dünyaya duyurdunuz. İnanıyoruz ki, bu başarınız katlanarak devam edecek. Bizler de her zaman olduğu gibi sizleri desteklemeye ve yanınızda olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Genç sporcuların adına Başkan Gökhan Yüksel’e teşekkür eden Kick Boks Türkiye Şampiyonu Rabia Durmaz ise şunları söyledi; “Kartal Belediyesi ailesine ve Başkanımız Gökhan Yüksel’e sonsuz teşekkür ediyoruz. Her zaman desteklerini bizlere hissettirdiler. Turnuvalar boyunca bu desteği hep hissettik. Ülkemizin ve Kartal’ın adını daha büyük turnuvalarda duyurmak en büyük isteğimiz. Bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş