Perşembe, Kasım 30, 2023
Ana SayfaGENELKARTALSPOR’un YENİ BAŞKANI BİNALİ AYDIN

KARTALSPOR’un YENİ BAŞKANI BİNALİ AYDIN

Yüksel FIRAT

KARTALSPOR’un YENİ BAŞKANI BİNALİ AYDIN

Kartalspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu Toplantısı 24 Ağustos 2019 Cumartesi günü kulüp tesislerinde yapıldı. Tek listeyle girilen Kartalspor Olağanüstü Genel Kurulu’nda eski başkanlardan Binali Aydın, Kartalspor’un yeni başkanı oldu.

Binali Aydın 1 Ağustos Tarihinde sosyal medya hesabında “Kartal’da belediyesi, kaymakamlığı, spor camiası, iş dünyası ve sivil toplum örgütlerinin de bir ve beraber destek olacağı, saygının, sevginin, hoşgörünün hakim kılınacağı, herkesin izlemekten keyif alacağı, sadece futbol değil, birçok branşta ilçemizin markasını birlikte yükselteceğimiz bir proje ile geliyorum” diyordu.

Binali Aydın’nın Başkanlığında yönetimde yer alanlar; Kerem Çeboğlu, Murat Aygün, Hüseyin Fırat, Şener Dak, Mustafa Kenet, Yaşar Cevdet Kahraman, Cevdet Aslan, İsmail Hakkı İçoğlu, Murat Akçakaya, Burhan Sönmezalp, Burhan Tüfekçi ve Kadri Ateş oldu. 2019-2020 sezonunda İstanbul Süper Amatör Lig’de mücadele edecek. Kartallı sporseverlerin yönetimden ve takımdan beklantisi Kartalspor’un Bölgesel Amatör Lig’e yükselmesidir.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı