Pazar, Haziran 16, 2024
Ana SayfaKARTAL“KE Çocuk” Dergisinin 6. Sayısı Çıktı

“KE Çocuk” Dergisinin 6. Sayısı Çıktı

Kartal Belediyesi’nin çocuklara yönelik çalışmaları arasında bulunan ve iki aylık periyotlarla yayımlanan “KE Çocuk” dergisi, 6. sayısına ulaştı.

Eğlendirirken öğretmeyi hedefleyen ve bu anlamda da örnek bir dergi olan “KE Çocuk”, diğer sayılarında olduğu gibi renkli ve içerik bakımından da oldukça zengin.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in “KE Çocuk ve 23 Nisan” başlıklı yazısıyla başlayan derginin diğer sayfalarında Gizem Eren, Ferda İzbudak Akıncı, Kuzey Eymen Yücel, Özgül Kömürcü, Feyiza Pektaş, Filiz Kayalı, Havva Yılmaz, Şaban Akbaba, Serkan Türk, Gaye Dinçel, Hilal Büyükkara, Gamze Bayraktar, Ramazan Teknikel, Gül Yıldız Ermiş, Ömür Kurt, Demet Ekmekçioğlu ve Aslı Pınar Zorba Yıldız bulunuyor.

Derginin sayfaları arasında bulunan resimler ise Özge Özoğlu, Irmak Sarıibrahim, Esra İlter Demirbilek, Ecem Demirbilek ve Zeynep Aksoy’a ait.

Diğer sayılarda olduğu gibi, Gamze Güller tarafından hazırlanan “Boyama Sayfası”, Gönül Ayar Ünal tarafından hazırlanan “Akıl ve Zêka Oyunları” sayfası, “Haydi Resim Yapalım” ve “Kitap Önerileri” sayfası da oldukça eğlenceli ve dikkat çekici.

Okurlarını da sayfalarına yazar ve çizer olarak taşıyan “KE Çocuk” dergisinin 6. sayı çizerleri arasında Özlem Açar ve Ebru Canlı bulunuyor. Kapak çiziminin Özlem Açar’a ait olduğu dergi, çocukların ve eğitimcilerin yine ellerinden düşürmeyeceği bir içerikte okunmayı bekliyor.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Imam Ali Türkan Açık OCAK 2022 SENDİKA İSTATİSTİKLERİ
İmam Ali Türkan Açık HASAN ALİ YÜCEL
İmam Ali Türkan Açık  6284
Seçkin Alper Tamer Açık Kartal’da Emeklilikte Adalet Çağrısı
Zehra Sayar Açık Yılbaşı
Deniz Özlem Er Açık Yılbaşı
Veysel Yiğit Açık İBB’den Kartal’a 3. Kreş