Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaKARTAL“Komşuluk ve Dayanışma Meydanı Bina ve Tesisleri Tamamlanacak”

“Komşuluk ve Dayanışma Meydanı Bina ve Tesisleri Tamamlanacak”

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, park ve meydan kısmı açılan Cevizli Komşuluk ve Dayanışma Meydanı’nın yarım kalan binasının da tamamlanacağını söyledi.

Kartal Belediyesi tarafından 12 yıldır her ayın ilk Cumartesi günü düzenlenen Muhtarlar Toplantısı, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in başkanlığında gerçekleştirildi.

Kartal Belediyesi hizmet binasında düzenlenen 150. toplantıya; Başkan Yüksel’in yanı sıra; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve Kartal’daki mahalle muhtarları katıldı.

Orhantepe ve Cevizli Mahallelerinin yanı sıra; kısmen Atalar ve Esentepe Mahallelerini de ilgilendiren Cevizli Komşuluk ve Dayanışma Meydanı ile ilgili gelişmelere değinen Başkan Yüksel, park ve meydan kısmı açılan projenin, yarım kalan binasının da tamamlanacağını söyledi.

Yarım kalan binanın bitirilmesi için bürokratik işlemlerin tamamlandığını ve İBB (İstanbul Büyükşehir Belediyesi) ile protokollerin gerçekleştirildiğini kaydeden Başkan Yüksel, içinde yüzme havuzu, kreş, kütüphane, sinema ve tiyatro salonu ile daha pek çok farklı etkinliğin yapılabileceği sosyal tesisin de bulunacağı binanın tamamlanması için çalışmaların başladığını söyledi.

 

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı