Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaGÜNCELKöymen, CHP Maltepe Altıntepe ve Başıbüyük Mahalle Temsilciliği ile Kahvaltıda Buluştu

Köymen, CHP Maltepe Altıntepe ve Başıbüyük Mahalle Temsilciliği ile Kahvaltıda Buluştu

Altıntepe Mahalle Temsilciliği’nin düzenlediği pazar kahvaltısına CHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Esin Köymen de katıldı. Çok sayıda partilinin katıldığı kahvaltı organizasyonunda Esin Köymen büyük bir coşkuyla ve alkışlarla karşılandı. Köymen partililere seslenerek, “Hepinize teşekkür ederim, bir arada olmak çok keyifli, bu kalabalık örgütümüzün heyecanını da gösteriyor” dedi.

31 Marttan sonra alanlarda böyle büyük kalabalıklarla çalışma heyecanını taşıyorum diyen Köymen, sözlerini “herkesin eline sağlık” diyerek tamamladı. Köymen ve partililer keyifli bir pazar kahvaltısı eşliğinde sohbet ederek, Maltepe projeleri ve seçim çalışmaları üzerine görüş alışverişinde bulundular. Kahvaltı organizasyonunun ardından Esin Köymen partililerin yoğun ilgisi ve coşkulu alkışları eşliğinde Altıntepe’den ayrıldı.

“DAHA MUTLU BİR MALTEPE İÇİN YORULMADAN ÇALIŞACAĞIZ”

CHP Başıbüyük Mahalle Temsilciliği açılışına da katılan Maltepe Belediye Başkan Adayı Esin Köymen, Başıbüyük halkının ve özellikle gençlerin büyük ilgisi ile karşılandı. Köymen Başıbüyük halkına, “Hep birlikte tarih yazacağız!

Başıbüyük Mahallesi seçim irtibat büromuzun açılışında, bizi coşkusuyla ve enerjisiyle karşılayan örgütümüze ve halkımıza teşekkür ediyorum.

Konut ve barınma hakkının bir anayasal hak olarak talep edilmesi bizim için kritik önem taşıyor. Başıbüyük Mahallesi’nin en önemli sorunu olan kentsel dönüşümün sosyal belediyecilik anlayışıyla ele alınması Cumhuriyet Halk Partili bir Belediye olarak bizim önceliğimiz. Bu yüzden de sosyal konut projelerinin önemini sürekli vurguluyoruz.

Kreşlerden oyun alanlarına, yeşil alanlardan yaşlı ve emeklilerimizin bir arada vakit geçirebileceği sosyal tesislere kadar ihtiyaçlarımızın farkındayız. Kentsel dönüşümden, çocuklarımızın ihtiyaçlarına, sosyal projelerden yeşil alanların çoğaltılmasına kadar pek çok konuda çalıştık ve semtimizi daha yaşanılabilir kılacak projelerimizle hazırız.

Hep birlikte kentimize sahip çıkacak, dayanışmayı güçlendireceğiz. Daha mutlu bir Maltepe için gece gündüz demeden, yorulmadan çalışacağız.

Hep birlikte burada tekrar bir tarih yazalım ve ‘Maltepe’de yaşam var’ diye çıktığımız bu yolda Maltepe’de yeni bir tarih yazalım. Yaşadığımız alanlara sahip çıkalım. Yaşadığımız yerlerde daha mutlu olalım, hep birlikte daha dayanışmacı bir örgütlenme modelini hayata geçirelim” sözleriyle seslendi.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı