Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaGÜNCELMaltepe Belediye Başkan Mimar Esin Köymen: "Yeni başlıyor sürecimiz"

Maltepe Belediye Başkan Mimar Esin Köymen: “Yeni başlıyor sürecimiz”

Maltepe Belediye Başkan Mimar Esin Köymen mazbatasını aldıktan sonra Ali Kılıç’tan görevi devraldı ve Maltepe Belediyesi önünde toplanan kitleye, “Yeni başlıyor sürecimiz” dedi.

Yüksel Fırat/Maltepe

 

Maltepe Belediye Başkan Mimar Esin Köymen Müzahir Sille Spor Kompleksi’nde mazbatasını aldıktan sonra Maltepe Belediyesi’ne geçerek  Maltepe Belediye Başkan Ali Kılıç’tan görevi devraldı.

Maltepe Belediyesi önünde toplanan kitleye seslenen Maltepe Belediye Başkanı Esin Köymen Seçim sürecinde yer alanlara teşekkürlerini sundu.

Köymen, daha önceki belediye başkanları için ise; “3 dönemdir Cumhuriyet Halk Partisi’nin yönettiği Maltepe Belediyesi’nde bu dönemde bayrağı biz teslim aldık. Şimdiye kadar emek vermiş tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“YENİ BAŞLIYOR SÜRECİMİZ”

Esin Köymen konuşmasının devamında, “Yerel yönetim önemli ve yaptığımız her şeyin insanlar üzerinde bir etkisi olacaktır. Bu etkinin İyi bir etki olmasını istiyoruz. Eksiklerimiz olmuştur şimdiye kadar onları tamamlamak için bu göreve Talip olduk, hep birlikte başaracağız. Uzun soluklu bir mücadele alanıydı  ama gerçekten bahar geldi Türkiye’ye Maltepe’ye de bahar geldi.”

Bundan sonraki süreçte hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Aslında İşimiz yeni başlıyor bizim heyecanımız da yüksek çok güzel işler oldu. Çok daha güzellerini başarmak için bu yolculuğa çıkmıştık sizlerle birlikte bu başarıya imza atacak olmaktan çok mutluyum. Hepiniz sağ olun var olun İyi ki varsınız. Yeni başlıyor sürecimiz” diyerek tamamladı konuşmasını.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı