Pazartesi, Nisan 22, 2024
Ana SayfaGÜNCELTuzla'da eski Başkan Şadi Yazıcı'dan 2 Nisan günü 62 milyon liralık ihale

Tuzla’da eski Başkan Şadi Yazıcı’dan 2 Nisan günü 62 milyon liralık ihale

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Tuzla’da seçimi kaybeden AKP’li başkanın seçimden hemen sonra 62 milyon liralık ihale yaptığını açıkladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Saraçhane’de düzenlenen mazbata töreninde açıklamalarda bulundu. İmamoğlu yaptığı konuşmada, AKP’li Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’nın seçimden hemen sonra 2 Nisan günü 62 milyon liralık ihale yaptığını açıkladı.

Tuzla’da seçimi kaybeden AKP’li başkanın seçimden hemen sonra 62 milyon liralık ihale yaptığını açıklayan Ekrem İmamoğlu, “İBB müfettişlerini görevimi devralır almaz hemen görevlendirdim ihaleyi veren de alan da rahat olmasın, bire bir takip edeceğim” dedi.

İmamoğlu, CHP’nin kazandığı Tuzla’da, AKP’li Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’nın seçimden hemen sonra 2 Nisan günü 62 milyon liralık ihale yaptığını açıkladı.

“İBB müfettişlerini görevimi devralır almaz hemen görevlendirdim ihaleyi veren de alan da rahat olmasın, bire bir takip edeceğimi buradan söyleyeyim” diyen İmamoğlu, “Belediye Başkanı’nın yapmaya çalıştığı başka işler de var. Çok acayip şeyler deniyor panikle” ifadelerini kullandı.

Tuzla Belediye Başkanlığı’nı kazanan Eren Ali Bingöl, bugün mazbatasını alacak.

AKP’li rakibi Şadi Yazıcı’ya yaklaşık yüzde 12 fark atarak seçimi kazanan CHP Tuzla Belediye Başkanı Eren Ali Bingöl, mazbatasını almak üzere İlçe Seçim Kurulu’na gittiği ve mazbatasını aldıktan sonra akşam saatlerinde de görevi devralacağı öğrenildi.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı