Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaPOLİTİKAMert Polat, örgüte adaylığını açıkladı

Mert Polat, örgüte adaylığını açıkladı

Mert Polat, “Örgütümüzün ne istediğini iyi bilen bir kardeşiniz olarak siz değerli örgütümün söz ve karar sahibi olması için bugün burada huzurlarınızda ilçe başkanlığı adaylığımı açıklıyorum.”

Fotoğraf: Yüksel Fırat/Kartal’ın Sesi

Kartal/ Yüksel Fırat

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Örgütü Kongre Başkan Adayı Mert Polat CHP Kartal İlçe binasında kendisini destekleyen delege ve üyelere aday olduğunu açıkladı.

3 Eylül tarihinde 416 delege ile yapılacak 38.Kongre öncesi bugün saat 15.30’da CHP Kartal İlçe Başkanı Süleyman Uzunok, Kadın Kolları Başkanı Birgül Karababa ve Gençlik Kolları Başkanı Erdem Kara’nın da hazır bulunduğu açıklamada Mert Polat kendisini destekleyenlere seslendi.

Partililer, seçimlerde yaşayamadıkları sevinç ve coşkularını parti içi yarışta dışa vurarak Mert Polat anonsu ile birlikte coşkulu tezahürat gösterdiler.

“ÖRGÜTÜMÜN SÖZ VE KARAR SAHİBİ OLMASI İÇİN”

Mert Polat parti özgeçmişini anlattıktan sonra neden aday olduğunu ise şöyle tanımadı;

“13 yıldır partinin her kademesinde görev almış ve siyasi yaşamına gençlik kollarında başlamış Kartal örgütümüzün her üyesi ile kah gülerek kah ağlayarak sohbet etmiş biri olarak örgütümüzün ne istediğini iyi bilen bir kardeşiniz olarak siz değerli örgütümün söz ve karar sahibi olması için bugün burada huzurlarınızda ilçe başkanlığı adaylığımı açıklıyorum.”

 “KURULTAY SÜREÇLERİNDE KARTALIMIZIN NERDE OLMASI GEREKTİĞİNİ İYİ BİLİYORUM”

Polat devamında, “Kartal örgütümüzün köklerinden geliyorum. İlçe kongremizin ve devamında gerçekleşecek olan  İl kurultay süreçlerinde Kartalımızın temsiliyet noktasında nerde olması gerektiğini iyi biliyorum.”

Polat, tüm ülkede vereceğimiz mücadeleyi Kartal’da başlatmak için doğru, bilinçli ve güçlü bir örgüt yapısını hep birlikte kurmak için ilçe başkanlığına adayım.”

Polat kendimi Kartal örgütüme emanet ediyorum diyerek “Emeğimiz Kartal İçin” sloganıyla konuşmasını tamamladı.

Kartalin Sesi
Kartalin Sesi
Kartal'ın Sesi Gazetesi yazarı
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı