Pazartesi, Mart 4, 2024
Ana SayfaGÜNCELMuammer Çelebi, "Sizlere layık bir Belediye Başkanı olacağımın sözünü veriyorum"

Muammer Çelebi, “Sizlere layık bir Belediye Başkanı olacağımın sözünü veriyorum”

CHP Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Muammer Çelebi, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için başvurusunu kitlesel bir destekle CHP İlçe Başkanı Mert Polat’a yaptı.

Kartal/Yüksel Fırat

CHP İlçe Başkanlığı’nda yoğun katılımla gerçekleşen basın toplantısında Çelebi’yi kabul eden Mert Polat;

“Yerel seçimler için aday belirleme sürecindeyiz. 2019 seçiminde ilçe başkanımız olan ve benimde yönetim kurulunda bulunduğum hep beraber mücadele verdiğimiz Muammer Çelebi aramızda. Kendisi bize adaylık talebini iletti” dedi.

Alkışlarla karşılanan Belediye Başkan Aday Adayı Muammer Çelebi, selamlamayla başladığı konuşmasında,

Fotoğraf: Yüksel Fırat

“CHP AİLESİ ADINA HİZMET VERECEĞİZ”

“Buraya geldiniz ve beni onurlandırdınız, hoş geldiniz. Umarım bu aday adaylığımız Kartal için, CHP örgütü için, hepimiz için hayırlı olur.  Kısa süre sonra adaylık projelerimi de sizlerle paylaşacağım. Sizlere layık bir Belediye Başkanı olacağımın sözünü veriyorum.

İlçe başkanı olduğun süreçte hep beraber mücadele ettik, başarılı bir dönem geçirdik. Sizin varlığınız, desteğiniz çok kıymetli. CHP ailesi adına hizmet edeceğiz ve onun bir neferi olacağız. Biz atanırsak beş yıl sonunda Kartal’ı taşıyacağımız nokta, sizin emeğiniz ve eseriniz olacaktır.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Burada ekleyelim ki; dün Öğretmenler Günü’ydü. Bizler için emek sarfeden öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Biz iktidar olduğumuzda atanamayan öğretmenler hakkettiği değeri bulacaktır.

25 KASIM KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI ULUSLARARASI MÜCADELE GÜNÜ

Biliyorsunuz 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’dür. Savaşı emperyaslist güçler çıkarıyor, diyebiliriz. Ama şiddeti biz insanlar yapıyoruz. İnsanlıktan nasibini almamış, hayvansal içgüdülerle hareket eden ve kadınlara, çocuklarımıza şiddet uygulayan her kim varsa onları lanetliyorum.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -

En çok okunanlar

Son Yorumlar

Zehra Sayar on Yılbaşı
Deniz Özlem Er on Yılbaşı